3 Turi Dos vištų šaliai

parašė , 2011-10-30 11:33

Vištų naktimis arba Bachelorette šalis yra įdomus būdas švęsti spinsterhood dienų iki gaunu vedęs ir imdamasi daugiau atsakingas gyvenimą. Dėl moterų, tai kaip šviežia nuoma gyvenimo ir šią dieną jie laisvai daryti ką nori, ir vykdyti jų craziest svajones. Mergaičių kaip smagiai taip pat. Jei yra organizuoti vištų šaliai, sau arba jūsų geriausias draugas ar sesuo, čia yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti.

Galvos Out, savaitgaliais: eiti tos pačios susipažinę naktiniai klubai ir barai į miestą, galvą iš savaitgaliais. Gauja mergaičių savo gali turėti daug įdomus ir rasite apkrovų daryti į naują vietą, Jūs lankotės. Kartu tyrinėti miestą, pirkinių naują parduotuvėse ir centrai ir išlaidų naktys naujas hangouts galite pridėti daug prieskonių šventinius renginius

Pailsėti per dieną: kai esate toks savaitgalį, akivaizdu, kad jums patiks save su draugais iki galo, bet taip pat svarbu, kad pabrėžti viena kaip tada jūs vargu ar turite energijos nieko daugiau daryti. Geriausias būdas yra dienos poilsis. Vizito į spa ir gauti visų Egzotinė gydymo, padaryti yra puikūs gydyti jums prieš didįjį dieną.

Būti savaime užsidegti organizacijos: vietoje, pasirinkdamos paketus, kurie ateina su bet vištų šalis paskirties, tai geriausia organizuoti dalykų, kad jums bus patogu. Galvos sąnarių, kur galite rasti minios suderinama ir visą kitą veiklą ir pobūviuose turėtų taip pat būti parenkami taip pat vietoj vyksta, kai jūsų kelionių organizatorius siunčia jums ir grįžti kruopščiai nusivylė.

Šios šventės ir įdomus liks su oblubienicy metus ateiti ir kai ji bus pažvelgti atgal, galbūt apie savo dukters, vestuvių, ji bus prisiminti nuostabų dalykų, kad ji turėjo padaryti su savo draugais, kai ji buvo gauti vedęs ir pasidalinti patirtimi su visiems

Rašyti komentarą