Mokslinių tyrimų Naujosios Zelandijos duoti savo švietimo visą naują dimensiją

parašė , 2011-10-30 15:05

Naujosios Zelandijos stiprumas pirmiausia suprasti bylą neseniai atsižvelgiant į tai, kad šis anglų-kalbanti regiono švietimo struktūros koncentratų britų kriterijus. Todėl, mokslininkai iš anglų-kalbanti Tautų poilsio patirtį geriausiai įvertinti universitetų Naujosios Zelandijos neapsunkintai spręsti peržiūros programos. Plačiai pripažinta Valdzinošs lauke, ir įspūdingas dekoracijos, tautos, kuri yra abuzz su kavinių, naktiniuose klubuose ir maitinimo parengė savo buvimas jaučiamas srityje, didesnis ugdymo kaip gražiai. Kaip sakė, ministerijos ugdymas, Naujosios Zelandijos, žinomų miesto centrų, kad didžioji dalis visame pasaulyje studentų atkreipti sudaro Christchurch, Velingtonas ir Auckland.
Studentai, kurie laukia studijuoti į Naujosios Zelandijos gali eiti institutų, tai rūšies, universiteto Oklandas, Lincoln universitetas, Victoria University Velingtonas ir universiteto, Canterbury. Nors yra gana keletą kitų institutų galima siekiančias šalis, pirmiau minėtų pavadinimų priklauso viršų universitetų Naujosios Zelandijos įtraukimo į sąrašą.

Jei turite tvirtą reikia ištirti, Naujosios Zelandijos, jums tikrai turėtų atsižvelgti į universiteto Oklandas (UoA), didžiausia instrukcijų nustatymas dabar su anksčiau paminėti 39,000 studentų įregistruotas. Universitetas turi 1 Vyriausiasis kampusie viduryje, Auckland ir keturių kitų universitetų mokiniams su specializacijų pavadinimus. Yra virš 5000 užsienio studentų iš kiek daugiau nei 90 šalių, tęsti įvairių programų, ši akademinė institucija. Galite pasirinkti jūsų pageidaujamą vieną iš daugybę programų pateikė apie meno, mokslo, mokymo, verslo administravimo, medialiniai ir gerovę mokslų, inžinerijos, bioinžinierinę ir Teologija. Į UoA gavo aukštą įtraukimo į vietą labiausiai puikus universitetų planetos, kurį parengė žinomų reitingų organizacijos.

Įkurta 1897, Victoria University Wellington gauti jo pavadinimą iš karalienė Viktorija. Šios pasenti įmonės sudaro aštuoni fakulteto šių, mokslas, teisės, architektūra ir dizaino, švietimo, prekybos ir administravimo, absolventų mokslinių tyrimų, humanitarinių ir socialinių mokslų ir inžinerijos mokslo praktika. Iš visų šių departamentų, architektūra ir dizaino užantspaudavo jos išimtinumo išjungdami pagrindinis centras, NZ. Rasti NZ fondų, universiteto pristato gyva atmosfera taip pat viduje, ir už jos ribų kampusie. Ji užtikrina, kad mokslininkai ne tik gauti giliai supratimą apie jų, tačiau jie taikomi tinkamai ir jų atitinkamų disciplinomis suprasti jų.

Christchurch, pramoninių miestą Pārpilns žemės ūkio vieta, centre esanti Canterbury universitetas buvo nustatyta per 12 mėnesių 1873. Iš pradžių vadinamas Canterbury mokyklos, įstaiga skaičiuojamas tarp geriausius universitetus Naujosios Zelandijos tiesiog becauseof savo priekį siekianti tyrimo tarnyboms ir didžiulis grupės, skatinant fakultetų. Universitetas suteikia aukštos aukščiausios kokybės, mokymo daug daugiau nei 3000 užjūrio studentų ir 21000 gimtoji studentų.

Įvairių stipendijas Naujosios Zelandijos gali bϋti vaisingas, mokslininkai, mažinant jų ekonominė našta. Nepaisant to, jūs turite kreiptis dėl šių fiskalinė pagalba daug į priekį, dėl to, kad jų ilgalaikis sėdynių. Užsienio studentai galima išvesti apdovanojimai didžiausią 28 stipendijas kas vieną yr. Dažniausiai stipendijas Naujosios Zelandijos apima Naujosios Zelandijos tarptautinių doktorantūros tyrimo stipendijas (NZIDRS) ir gyvulių išmetamų iš taršos mažinimo tyrimo tinklo (sužinoti) stipendijos. apskaitininkų auckland

Rašyti komentarą