Aberdeen žiemos stebuklų

parašė , 2012-02-13 15:18

Pajuokti pagal Šiaurės jūroje vėjai, Aberdeen (Škotija ‘s granito miestą) oozes a dykuma, liūdna prabangoje kompensuoti rūšies, hauntingly gražus sidabro prošvaistė kai saulė. Remiama naftos pajamos, Aberdeen yra gausesnė ir touts įvairių daryti žiemos atrakcionai.

Per naktį yra platus ir kosmopolitišką barai, kai kurie elegantiškos ir brangius, daugiau studentų draugiškas, su keletą pasaulinio lygio naktiniuose klubuose, squashed tarp mišinys. Pabandykite siela juosta, Snafu, orchidėjų ar Babylon už laukinių vakaras. Taip pat yra fantastinis muzikos vietose, pvz., mėlyna žibinto džiazo klubas Gallowgate, The Koncertzāle Sąjungos gatvėje arba Rosemount viadukas, kur jūs galite mėgautis koncertas, operos, baleto ir muzikos teatro 20-ojo amžiaus jo Didenybės daug

Jei esate daugiau lauke asmens nėra Duthie Park ir žiemos sodų, į pietus nuo “saugaus uosto” bankų, kad Dee Duthie Park. Duthie parkas yra vienas iš didžiausių žiemos sodų ant gaublio garsėja. Tarptin be daug-pripažinimą gėlių lovos, kai jūs gali važiuoti visą kalvos, skirta kai kurių du milijonai rožės, vienuolika milijonų daffodils ir trys milijonai crocuses sodai. Apsilankykite sodas ir botanikos rodyti arba provincijos arba savivaldybės parko.

Nuo gruodžio ir kovo kas gali būti daugiau romantišką nei Slidinėjimo linkę Glenshee ir The Lecht, apie 90 minučių iš Aberdeen. Įsivaizduokite Łomotanie žemyn miltelių pavidalo baltuoju linkę su vaizdu į Hilton viešbučio Cambridge toli į atstumas, pabaigos dieną į siautėjantis židinys su butelį šampano ir nustatyti pušų miško įsikūręs restoranas žvakių šviesoje vakarienė. Laikoma žiemos stebuklų Škotijoje, Aberdeen žiemą yra stebuklinga patirtis ir žada užpildyti savo dienas su Dramblio Kaulo ir sidabro atspalvių. Ir kai esate čia aš negalėjo rekomenduoti geriau vietos apsistoti ne kryžmės Aberdeen, kur rasite šiltas ir draugiškas šypsena, kad atitiktų jūsų šiltas liukso kambarys.

Rašyti komentarą