Penkių įspūdingi paskirties, siūlo realaus prieskonių, Mumbai atostogų paketai

parašė , 2012-02-13 10:37

Į “miesto Dreams”, Mumbai’s labiausiai žinomų sobriquet, miesto vyksta svajonė sekų daug pretenduojančioms kūrybingų žmonių, verslo vyrų ir studentų kiekvienais metais. Komercinės stipruolis ir Bolivudas (Indijos kino pramonės), koncentratorius Mumbajus neabejotinai yra labiausiai vyksta miesto Indijos. Mumbajus atostogų paketai alsuoja tokiu būdu nenugalimas aštrūs gėrimai, spic Žvalumas aromato ir patikros restoranai ir buzzing naktiniuose klubuose, baiminantis įkvepiantis istorinę statiniai ir prabangus šventa šventyklas dieviškumas istorija. Nors jums pasirinkti jūsų Mumbajus kelionių paketus turi patikrinti, kad ji vizito į šių vietų išsamią patirtį Mumbajus ekskursijos:
Chowpatty Paplūdimys: redolent dėl Chowpatty Beach prieskonių vėjas daro sustabdyti vakare užkandis triukšmingo miesto. Vienas iš žinomiausių paplūdimių, griezīgs dėl dar labiau Šviesybės promenady, jūrų disko Chowpatty yra prekystaliai, pardavimo lūpų kol Indijos užkandžiai koncentratoriaus. Ūminis bhelpuri ir panipuri yra turi turėti gėrimai. Tačiau vienintelis dalykas, prisiminti užsienio keliautojams dėl Mumbajus turai yra įpareigoti iš anksto, kad būtų mažiau aštrūs.

Chatrapati Shivaji Maharaj muziejus: Anksčiau vadinta Prince of Wales muziejus, muziejus buvo pastatytas, minint Prince of Wales vizito į miestą. Tai stebina sintezės Gothic ir maurų architektūra, pastatas pati yra labai įdomi struktūrą. Kaip žingsnis viduje senovės amžiaus rodomas į jums turtingas kolekcija artefaktų, datuojamas indo slėnio civilizacija ir Tibeto ir Nepali meno formomis forma. Daug Buddist Tankha slenkama ir Tibeto bronzos yra rodomi kartu su 2000 m. miniatiϋros iš žinomų meno mokyklų šalyje. Prabangus bożki Hindu dievybių iki Maratha ginkluotės muziejus yra pilnas meno šedevrų.

Indijos vartai: su vaizdu didžioji Arabijos vandenyno, Indijos vartai yra daug daugiau nei tik istorijos paminklas; Šis apsvaiginimo fasadas yra taip pat garsaus iškylą, vietoje. Pastatytas, minint karaliaus George V ir Queen Mary vizito į šalį, Indijos vartai yra sukonstruotos su keturių wieżyczki papuoštas su gražus grotelės sriegis ant bazaltas geltona akmenų. Įsikūręs ant kranto vieta suteikia įspūdingas vaizdu į vandenyną ir taip pat vietos, iš kur exhilarating motorinių transporto priemonių pradėti važiuoti ir kruizai pradėti.

SILIGURI Siddhivinayak Temple: skirta Viešpats Ganesh, SILIGURI Siddhivinayak Ganapati Mandir yra vienas iš labiausiai lankomų ir turtingiausių šventyklos, į miestą. Relikwiarz of Viešpats Siddhi Vinayak (Ganesh apsimetimo) yra įdedamas mažų salė su medinės durys, caved su vaizdais iš aštuonių Ganeša apraiškas. Į sanctum vidinio stogo yra padengtas aukso ir todėl yra centrinė Ganesh statula.

Mados Street: Mėgstamiausią tarp Mumbajus ‘s jaunimo rinkoje esančių besiribojančioje kirsti Maidan ir priešais laisvasis Maidan turi nesaikingumų eksporto pertekliaus drabužių. Ten galite matyti daugiau nei 100 klasterius parduotuvės pardavimo prabangus drabužių ir mados aksesuarai, Pigūs įkainiai ir tokiu būdu yra būtina aplankyti visiems, kurie skinti Mumbajus atostogų paketai savo atostogψ.

Jūsų Mumbajus atostogų paketai yra neišsami, tuo atveju, kai jie praleisti ant bet kurios iš šių paskirties vietų. Pradėti savo kelionę į miestą ir apsilankykite šiose vietose Mumbajus kelionės nekilnojamojo įdomus užpildytame patirtį.

Autorius Bio:

Surya Prakash Mishra yra keliautojas, kurie mėgsta dalintis savo patirtimi. Visi straipsniai paskelbti jo padės jums geriau suprasti Indija ir atsakyti į visus jūsų atostogų užklausas dėl, Mumbai atostogų paketai, Indijos atostogų paketai av atostogų paketai, rasti turistinė informacija dėl kelionių paketai, kelionės tikslas, atostogų paketai, ir daug daugiau.

Rašyti komentarą