Adis Abeba: Turistų atrakcionai

parašė , 2012-02-03 01:29

Adis Abeba yra Etiopijos kapitalo miesto Rytų Afrikoje. Adis Abeba gyvena maždaug 3 milijonai žmonių. Adis (kaip tai dažnai minimos) buvo įkurta imperatoriaus Menelik 11 1887.

Adis yra trečią aukščiausią kapitalo 2440m pasaulyje. Ji yra Zamaszysty miestas, kuris trunka šiek tiek gaunant naudojami į. Purvo nameliai, Italijos facist architektūra, šaukiantį viešbučiai, katedrų ir marxist skelbimų lentos pateikti fone Afrikos ketvirtas pagal dydį miestas. Naktinių klubų ir restoranų tarptautinės virtuvės pečių įtrinti barai aptarnauja Tradicinis medus vyno (Tej). Nepaisant savo turtus ir skurdo, tradicija ir moderniuosius derinys, Adis yra saugus miestas su mažai smurtinio nusikaltimo, bet daug smulkių vagystės.
Nors Adis Abeboje nėra vienas iš senovės miestuose, kad pritraukti žmonių dėl jų turtingas istorinis paveldas, yra daug dalykų, kurie daro tai specialus. Pavyzdžiui, Menelik II nustatyta ji dėl Entoto kalnų papėdėse 1887, todėl trečią aukščiausią sostinė pasaulyje, 2400 metrų virš jūros lygio. Prieš dumblą Adis Abeboje, Menelik turėjo anksčiau nustatytas šešių skirtingų vietų sostinės. Miestas suvaidino svarbius vaidmenis šalyje ir apskritai Afrikos žemyno daug.

Geriausias būdas rasti savo kelią aplink Adis Abeboje yra, remdamasis orientyrus, kaip daugelis gatves neturi pavadinimų. Net keletas, kad pavadinimai gali būti vietos mastu žinoma skirtingais pavadinimais iš ką jūs galite rasti Maps. Tai pagrindinis greitkelių, kad yra aiškiai žinoma kaip Churchill Avenue. Galite naudoti orientyrus pavyzdžiai (vietinių vadinamas posto statymas) pašto tarnyba, stotis (arba la gare) ir Abiot (arba Meskal). Taip pat yra populiari parduotuvių paskirtys, kuriuos galite naudoti, pvz., Mercato ir Piazza.

Yra keletas populiarių pramogų mieste, kurių kai kurie yra nurodyta toliau.

Afrikos Hall

Šis didelis pastatas yra svarbus žymė, Afrikos savarankiškumo, kurių witraży yra kančių, kad vietiniai susiduria per kolonijinės kartus vaizdas.

Arti Afrikos salė yra didelis kvadratą, kuri tarnauja kaip gamtos amfiteātrī. Tai yra, kai 1974 m. revoliucijos yra commemorated laikydami paradai kas rugsėjo. Į vakarus salės yra Filwoha springs, kurių grožio skatinamas karalienė Taytu prašyti jos vyras pasirinkti šią svetainę savo kapitalą. Ten kai šiluminis vandenys buvo peradresuojami maudyklos yra sudėtinga.

Liūtas iš Judo paminklas

Tai yra įvedantį paminklas, nustatyta kuo arčiau prie geležinkelio stoties kvadrato. Juoda granito pedestal palaiko aukso dažytos statula, kad buvo pastatytas 1930 iki karūnavimo imperatoriaus Haile Selassie. Italijos sunaudotu kiekiu apiplėšti paminklas, 1935 ir paėmė jį į Romą. Yra įdomi istorija apie kaip paminklas vėliau buvo aptikta, kad Eritrėjos vadinamas Zerai Deres, kurie buvo dalis Marszowe paradas Adolf Hitler, kurie aplankė Romos garbę. Derybos buvo atlikti ilgai prieš paminklas buvo grąžintas Etiopija. Tai buvo tik viena juda, ji patyrė per metus.

Entoto

Tai yra, kalnų, kur Menelik iš pradžių nustatytas kapitalo. Galite ieškoti į bažnyčia, Entonto Mariam, kuris jeigu karalius buvo karūnuotas. Arkangelas Reuelis Entonto bažnyčia yra įsikūrusi viršuje ant kalno, iš kur jūs turite panoramiques ir apylinkėse.

Menelik II Square

Imperatorius Haile Selassie pagaminta imperatoriaus Menelik II statula ne kvadrato ir skirta jį vieną dieną prieš jis gavo jo karūnavimo 1930 metais. Ji yra nuo pagrindo, kad atstumų, yra pažymėtos miesto statula.

Yra daug kitų pramogų Adis Abeboje, kurių kai kurie yra Menelik mauzoliejus, St George Liaudies katedra, nacionalinis muziejus, Haile Selassie Grand rūmuose, Abune Petros memorialinis ir Meyazia 27 kvadratą.

Amery Nobel akcijas savo nuomonę apie Adis Abeboje skrydžiai. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite >

Rašyti komentarą