Įdomų naktinį gyvenimą siūlo kad jums neturėtų praleisti į ATL šį vakarą

parašė , 2012-02-03 00:15

Yra daug skirtingų šalių ir naktinių klubų, jums tikrai turėtų dalyvauti ne ATL šį vakarą. Jei jūs ieškote skirtingas būdas mėgautis savo naktinio gyvenimo, tai yra vieta turi būti. Iš skirtingų prekės ženklo pradeda mados šalis įvykius, ten yra privalo būti kažkas sugauti jūsų dėmesį į ATLTonight.

Vieta yra ideali Atlanta gyventojų ir turistų. Tai yra gera vieta Atlanta nėra kaip minios, kitų miestų. Todėl tai puiki vieta tiems, kurie ieško vieta, kur jie gali laisvai judėti į šokių aukšte ir gauti gerą Teminiai Renginiai atsižvelgiant į ATLtonight. Mėgaukitės savo savaitgalį vakarais miežių ‘s sporto baras, kur jūs galite aplankyti kaip 4 PM anksčiau arba galite pradėti savo Sztuczka anksti. Ši juosta yra ypač rekomenduojamas jei į sporto; nėra GameDay sekmadieniais, free įrašas Monday Night Football, kokteilių ir pramogų ketvirtadienis, gyva muzika, gyvos muzikos penktadieniais su Indigo saulėlydžio ir muzikos Live šeštadienį
Nepraleiskite progos jų nemokamai Bufet ne ATLtonight ir alaus kibirėliai skatinimas.

ATL šį vakarą taip pat suteikia jums prieigą prie kitų barai, kad jūs galite aplankyti, pavyzdžiui, ešelonas 3000, Velvet kambario ir Sambuca Jazz Café ilgas sąrašas. Hairston’s siūlo Nemokamas įėjimas visiems iki 8 val kiekvieną sekmadienį. Mėgaukitės yra televizijas gyventi ne 107.5/97.5 FM ATLtonight senosios mokyklos sekmadieniais. Jei pasirinkti pirmadienio vakare išeiti, galite pasirinkti iš Justin’s Cafe, kuri siūlo Martini pirmadienis Happy Hour, Kat’s kavinėje už jų komedija pirmadienis, liežuvio ir Groove būtų piktogramą pirmadienį, kai ponios galite įvesti laisvą iki 11 PM; Jų Sexy Sutra Salon pirmadienį arba jų suaugusių Atlanta 2nite pramogų miestas magija. Havana klubas, Via ir Straights yra puiki vieta už antradienio vakarą. Jei norite išeiti trečiadienį klausytis įvairių komikų į žaibuoti up jūsų vakare, jūs galite pereiti 255 ir Pearl Bistro ir baras. Dabar, jei ieškote, biudžeto palankesnės parinktį eiti į Vice iki vidurnakčio Nemokamas įėjimas jų Hollywood Kryjówka mėgautis. Mėgaukitės nemokamai visą Nite reklaminį ER Lounge ar aukso kambario naktį perėmimo kiekvieną ketvirtadienį. ATL šį vakarą leidžia jums naudotis jūsų šeštadienį naktų siūlo daug pasirinkimų, kad buvo pritaikyti skirtingiems produktams – nuo juostos pavyzdžiui, junginys, Luxe Lounge, visą kelią iki Luckie ir Mansion Elan naktiniuose klubuose, tik prie kai kurių pavadinimas.

Už šalies goers, yra daug pasirinkimų jums išeiti šaliai beveik visi vakaro savaitės. Jei tai skamba kaip jūs, Atlanta yra tikrai vienas miestas, jums neturėtų praleisti šį vakarą. Galite užsiregistruoti ir ATL2Nite narė ir mėgautis daugiau išskirtinių šalys Atlanta šį vakarą. Daugelis iš šių barai yra holdingo įvairius įvykius ir šalių tik nariams. Taip pat galite naudoti savo išskirtinės promos beveik kiekvieną vakarą. Su įdomių pasiūlymų ir įvykius, nėra priežasties užblokuoti sau savo kambarį kiekvieną naktį. Turistų turėjo gerą patirtį su šiose vietose ir turėti naudos su Nemokamas įėjimas ir nemokamai alaus kibirėliai ir bufetai per ATL šį vakarą.

ATL2nite.com yra Atlanta’s šilčiausias socialinio tinklo svetainėje, ir yra patikimiausias el. pašto rinkodara tirpalo.Daugiau informacijos apie ATL šį vakarą ir ATLtonight apsilankykite mūsų svetainėje.

Rašyti komentarą