ApproachGirls – Mack taktiką, kad būtų naudojami naktiniuose klubuose ir baruose greitai būdas

parašė , 2012-01-18 21:56

Juostos yra kai kurie iš geriausių aplinką, kad požiūris moterų. Picking up girls barai yra lengva, jei žinote, kaip kad požiūris jiems teisę būdas. Turėkite omenyje, kad karštų merginų, gauti vykdomose vyrų nuolat barai, todėl jūs turite padaryti pradinį požiūrį, kad atskirti jus nuo visų kitų. (Mano knyga “Mack taktika” yra visą skyrių dėl požiūrio taktiką, ir suteikia jums protingas iš wickedly veiksmingą atidarymo naudoti beveik bet kurioje situacijoje.).

Taigi dabar, leiskite man pasidalinti su jumis kai kurių bendrųjų patarimų, kurie padės požiūris mergaičių barų, klubų ir kitų naktinio gyvenimo aplinkoje:
1. Negalima palikti namus, kol jūs esate visiškai įsitikinęs, jausmas apie savo išvaizda. Jūs neturite būti Adonis gauti dėmesį mergaičių, bet jums vis dar reikia ieškoti reprezentatyvus. Pirmieji įspūdžiai svarbus yra, galų gale. Nešioti gražūs drabužiai, šepetėliu dantis, ketera savo plaukus ir t. t. Įsitikinkite, kad jums dėvėti geros Kelnas ir ne Pigūs tipo jei norite pasiimti mergaičių į juostas.

2. Nuo tos akimirkos, jūs norite į juostą, paleiskite picking up girls, turėtų projekto pasitikėjimą. Jei esate natūraliai drovūs, nervų vaikinas, jums reikia fake šis pasitikėjimas tol, kol nepaleidžiate pasiekti sėkmingi, (tai yra, kaip jums sukurti tikrą pasitikėjimą su moterų). Kūno kalba yra labai svarbi; ne slouch, ir laikyti savo galva vyks didelis. Padaryti akis su moterų. Tik nebandykite sąveikauti su karštų merginų norite pajungti su; pradėti draugiškas sąveika su kitų moterų kaip jūs “šiltas iki” ir pajusti minios. Kiti vaikinai juostoje daug tikriausiai bus nervų per daug, nors kai kurie geriau nei paslėpti nei kiti. Tie, kurie bent pabandyti klastojate jų pasitikėjimą galės pasiimti mergaičių ne geriau nei tie, kurie tegul jų nervingumas gauti geriausią iš jų barai.

3. You going to reikia sužinoti, kaip požiūris moterų, jei you going to sėkmingai pasiimti mergaičių, kai jūs einate. Jei jums sekasi ir jos požiūris jūs pirmą kartą, jūs ketinate turi įveikti savo Kautrība ir eiti į juos. Moterys paprastai eiti į juostos su savo draugais, todėl neturi būti bauginami apie artėja moterų grupė ir įtraukiant juos į pokalbį. Jei ji yra vien tik, eiti iki jos, šypsena, ir naudoti vieną iš atidarymo, aš paaiškinti “Mack taktika” knyga. Jei ji nėra (arba grupė) imlūs, don’t try priversti jį. Tiesiog pereiti į kitą perspektyva. Ir stop rūpinimosi yra “atmesti”, jums? Pasakykite sau, kad yra dviejų tipų moterų šioje juostoje tonight: ĮDOMUS ir BORING. Merginos nori kalbėti su jumis, nes esate įdomus įdomus vaikinas; norite nuobodu mergaičių, bet jie nuobodu, bet kokiu atveju, tai kam rūpi. Kai jūs iš ne barai pasiimti mergaičių, šis požiūris yra svarbu turėti. Ir kai artėja mergaičių, kurie yra grupės, būti vienodai žavinga į juos visus. Net jei yra tik vienas jus domina, jūs vis dar turėtų būti malonu savo draugų.

4. Mano kitą Rada: likti teigiamas pokalbio metu. Tik kalbėti apie teigiamus dalykus savo gyvenime ir ne tie neigiamas. Ji ne iπleisti visų tuo metu tonight tobulina savo plaukų ir leidybą, ir bando dėl penkių skirtingų komplektai, taip, kad ji galėtų išeiti šį vakarą ir kalbėti apie nuobodu, mažinimo stuff. Ji yra čia, kad smagiai! Jums tiesiog reikia būti vaikinas, kuris suteikia ĮDOMUS jos nori būti su jumis.

5. Niekada būti garsiai, agresyviai ar priešiškas į kiti vaikinai, kai jūs iš pasiimti mergaičių. Eiti į priekį ir smagiai, bet jūs nenorite, kad erzina žmogus, kuris gauna visiems nervus būti. Žinau, kad daug vaikinai, “skystas drąsos” nusikaltimo vietoje imbibing padeda jiems Atlaisvinkite ir geriau jaučiasi kai moterų paėmimą. Tačiau dažnai yra baudos linijos tarp “maloniai buzzed” ir “Čekanas” ir moterų jaučiasi patogiai yra hit vaikinai, kurie atrodo, kad būti girtas ir galbūt iš kontrolės.

6. Mokėti atidžiai stebėti, kad žmonės aplink jus, ir kitų socialinės sąveikos. Padaryti įpročiai žiūrėti, kaip mergaičių elgtis barais–kai esate bendravimo su savo draugais, ir kai jie gauti kreipėsi į atsitiktinių vyrų. Siekiant pasiimti mergaičių į barai, jums stebėti, ar juos prieš jais keletą minučių. Aš atėjau su kai kurie iš mano geriausių Konwersacyjny medžiaga, klausytis ir apie kitas pokalbiai! Aš esu girdėjusi vaikinai naudoti protingai atidarymo, kuris tada pasiskolinti, ir taip pat Mačiau žmonių padaryti klaidų, kurios tada žinau, kad būtų išvengta padaryti save tonos. Taigi, sulėtinti savo tempu ir nesijaudinkite apie “padaryti jūsų perkelti” to momento, kai jūs matote patraukli mergina. Manau, kaip šachmatų žaidėjas ir visada turi jūsų kitą keletą juda, braižyti savo mintis. Picking up girls reikalauja kai kurių kantrybės iš jūsų pusės.

Tai buvo keletą pagrindinių taisyklių apie tai, kaip pasiimti mergaičių. Dabar, jei jūs pasiruošę sužinoti TIKSLIĄ atidarymo, kad naudoti “pertraukos ledo” karštų merginų ir pradėti pokalbius, spauskite čia ir atsisiųsti šis Laisvas vadovas:

Mack taktika nemokamai knyga – kaip Pick Up mergaičių

Rašyti komentarą