Kelionės Į Niujorką dėl biudžeto

parašė , 2012-01-18 00:05

Kai kelionės į Niujorką dėl biudžeto, vienas iš paprasčiausių būdų, kaip taupyti pinigus yra nebrangus viešbutis. Yra daug Pigūs viešbučiai Niujorkas pasirinkti. Šis straipsnis bus aptarti kai kurie iš labiausiai prieinamas viešbučiai Niujorkas, taip pat Niujorke tokia viešbučiai rasti srityse.

Midtown yra didelis plotas rasti Pigūs viešbučiai Niujorkas. Šioje srityje Niujorkas vis dar arti 5th Avenue apsipirkti ir apsuptas daug įdomus barų ir naktinių klubų. GEM viešbutis yra labai prieinamos viešbutis tiems būnantiems Midtown. Kitas puikus viešbutis pasirinkti yra Hotel Carter. Hotel Karteris yra pėsčiomis nuo Jungtinių Tautų ir New York City Public Library.
Jei vienas ieško labai prieinamą būstą, kinų yra didelis plotas New York apsvarstyti. “Chinatown” turi daug cheap hotels pasiūlyti keliautojams. Naujas pasaulio Hotel ir meras Hotel yra tik pora pigius viešbučius, kad kinų. Hotel Mulburry yra kitos puikus viešbutis, nestled tarp kinų ir mažai Italija Niujorke.

Bronksas taip pat turi daug pigių viešbučių keliautojams dėl biudžeto. Dienų Inn ne Yankee stadionas yra puikus viešbutyje keliautojams, kurie nori išbandyti gyvenimo near šio garsaus sporto arena. Be to, normos yra visada labai priimtiną dienų Inn. Howard Johnson Inn yra kitos prieinamos viešbutis tiems, kurie susiję su keliaujant Niujorke klijuoti į biudžetą.

Jei vienas nori daugiau artsy patirties, New York, tada būdami SoHo yra tiesiog turi. SoHo siūlo kai kurie iš labiausiai mados parduotuvių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kai kurie iš labiausiai pažangiausius mados dizaineriai turi rasti savo pradėti SoHo. Bowery’s Whitehouse Viešbutyje apsistojantys mados, kelionės patirtimi, yra puiki idėja. Šis viešbutis yra teisė netoli NYU ir Grinvičo kaimą, siūlo keliautojams tikrai kultūrinės patirties Niujorke.

Mercer Hotel yra kitoje puikus viešbutis artsy patirtį Niujorke. Už prieinamą kainą, keliautojams gauti kambariai, šiame viešbutyje pamiršti miesto ir erdvus. Studijos taip pat skirta su labai sudėtingą apeliaciją keliautojas stiliumi.

Apskritai, egzistuoja įvairios pasirinktys, vienas turi Pigūs viešbučiai Niujorkas. Tik reikia pasinaudoti daug labai kalbama ten.

Rašyti komentarą