Aptarnaujamą butai Gold Coast Schoolies

parašė , 2011-10-22 21:33

Nuo tūkstančius metų 12 pasitraukiančiuosius iš aplink Australija rinkti ne Gold Coast švęsti savo gradacijos. Tai vadinama Schoolies festivalis iconic proga. Šis metinis festivalis paprastai nustatyti Surfers Paradise; tai vienas iš Gold Coast populiarus meccas. Kitaip tariant serviced apartments ir net viešbučiai netoli, Gold Coast yra idealus ir net logiška apgyvendinimo schoolies pasirinkimas.

Schoolies zonoje

Dauguma Queensland schoolies sumažėjimas 15-17 tai pabrėžti amžiaus grupę, kad jie yra nedraudžiama įvežti į naktinių klubų. Jie taip pat turi apriboti jų suvartojimas alkoholio. Tai kodėl schoolies įvykiai atsitikti zonoje, ypač paskirti teisę viduryje, Surfer’s Paradise. Schoolies zonoje yra tik 12 metų studentams, kurie yra nurodyti kaip pasitraukiančioms
Į schoolies turi dėvėti riešą Brendis, gaunami iš Mankiet skirstymo Centre yra galiojantis metų 12 studentų foto ID arba kitas galiojantis identifikavimo, pvz., vairuotojo pažymėjimą, arba dar Australijos pasas.

Schoolies festivalis yra vienas džiaugsmingai momentas, į schoolies norite mėgautis gražių atveju nesklandumus. Jie perkelti savo kojas saldus muzikos ir taip pat žiūrėti Paplūdimys koncertai, taip pat filmų programa. Policijos padaryti jų buvimas jaučiamas siekiant užtikrinti, kad į schoolies daryti ne per gėrimas arba misbehave. Šimtai savanorių patruliuoti paplūdimiai, taip pat gatves, taip pat kad patarti ir net laikyti visų šių paauglių patikrinti.

Gold Coast apgyvendinimas

Surfers Paradise yra daug viešbučių, taip pat aptarnauta butai schoolies grupėms. Šios apgyvendinimo vietos yra tinkamas jų strateginė vieta, paprastai akmuo rzucanie atstumas į svetainę Festivaliai ir restoranų. Schoolies pasirinkti už šių Aukštuminiai serviced apartments, dėl su jų erdvus ir net didelių kambariai su naujausia įranga iš oro kondicionavimo skalbykla. Apartamentuose gali būti 1, 2 arba 3 miegamieji. Visi šie apartamentai siūlo Panoraminis taip pat gražus vizija.

Schoolies net gali pakabinti su pals lauko baseinai ir net BBQ patogumai. Prekybos centrai yra net arti įgalindami, todėl bet koks paskutinę minutę pirkinių. Registruojant iš anksto studentai gali gauti naudos iš geriausia apgyvendinimas kaip paklausa yra didelis. Viešbučio vieta ir net peržiūrėti įrenginių kambariai galima rasti internete.

yra įmonė, kuri specializuojasi aukos prabanga atostogų butai ir vykdomosios namų už prieinamą kainą dėl Australijos Gold Coast. Jie turi įvairiausių butai daug populiarių Surfers Paradise ir kiti Gold Coast kurortuose. Norėdami sužinoti daugiau apie gold coast schoolies ir Gold Coast Apgyvendinimas svetainėje šiandien!

Rašyti komentarą