Wonderment ir orumą cheminių Brothers

parašė , 2011-10-23 14:31

O dalyvauti Mančesterio universiteto 1988 m. patenkinti Tom Rowlands ir Ed Simons. Dviejų tapo trumpąją draugų ir pradėjo žaisti muzikos kartu naktinių klubų. Nors DJing jie vadino save dulkių broliai kaip duoklė Amerikos dulkių broliai, ir tada po tam tikro laiko pakeitė savo pavadinimą į The Chemical Brothers. Iki 1995 m., duetas išleisti jų švenčiama debiutas, išvežimo planetos dulkių. Dvejus metus po atėjo kasti savo nuosavos skylė ir tada atsisakyti.

Chemical Brothers pavyzdžiai baudą šiuolaikinės elektroninės muzikos nes jų muzikos rezonuoja su wonderment ir orumą. Žinoma, jie legendos savo teisę. Chemical Brothers yra pavadinimas, kad iš tikrųjų tinka įsiutimas, dažnai kaustinės pobūdį savo stebuklinga maitinimo. Nuo 1988 m. priimdama savo debiutas, Rowlands ir Simons išleido iš viso 7 Studijiniai albumai, daug singlai ir remixes ir net filmo garso takelį veiksmų plėvelės Hanna ir trys dainos Black Swan
Chemical Brothers elektroninės muzikos Filosofinis pobūdis yra įdomus realybe ištirti.

The Sunday Times, The Chemical Brothers paaiškino savo lakuotais techno muzikos kūrimo procesą. “Mes naudojant visų šių senas, slidus mašinų,” Simons sako. “Jie visi šiek tiek iš Nastroić, ir jie pakeisti, kaip jie šilumos, bet jie atlikti su lakuotais. Šie trūkumai, šias klaidas ir nelaimingų atsitikimų, kad atsitiks su jais kaip jie suklysti, yra visa svarbi.”||| Duetas kalbėjo apie turizmo ir galimybė žaisti į Glastonbury, geriausiai žinoma dėl savo šiuolaikinės muzikos, bet taip pat funkcijos šokių, Komedijos, teatro, cirko, kabaretu ir daug kitų menų festivalis. “Mes visada įsivaizduoti, kaip mūsų muzikos garso ne Glastonbury,” Simons sako. “Jei ji bus sukurti teisę jausmas.”

Diegdama naują albumą arba jų techno muzikos sąvoka, Simon papasakojo The Sunday Times, “Tikiuosi pamatyti, kaip žmonės reaguoja. Žinau kai girdžiu muziką visu tūris, ji respondentų fiziškai pasikeičia mano nuotaika.”||| Rowlands interjects, “mūsų Afisa yra tik tiek, kiek apie auditoriją ir minios triukšmo jie apie mus. Jums negali būti arenoje ir klastojate malonumą.”||| Vienas gali paklausti, kodėl duetas atsisako atlikti dėl televizijos. Daro aptarimas rodyti grandinės gali būti rūšies įdomu pamatyti juos atlikti techno gyventi. Nors Lankymūsi su vėlai naktį diskusija rodo pavaduojančius kaip Jay Leno arba David Letterman gali padaryti jų etiketės laimingas, jie niekada pasakysiu taip.

“Mes pajusti tą patį kaip mes padarė visus šiuos metus,” Simons papasakojo The Sunday Times. “Mes pradėjo DJing kartu žaisti laukinių Instrumentinis hip-hop melodijas, įrašai, breakbeats ir sirenų…”

“Problema buvo, ten buvo niekada pakankamai įrašus kaip kad,”Rowlands toliau. “Taigi mes nusprendėme padaryti mūsų pačių. Ir čia mes! Iki šios dienos, mes pritraukti į šia prasme draustinio.”||| Daugiau informacijos ar turite klausimų apie pirkimo ar pardavimo naudoti Techno, šokių ir namas CD, apsilankykite . Jei turite kokių nors klausimų, rašykite ne [email protected].

Apie Brad Parmerter: Brad Parmerter turi beveik 20 metų patirtis muzikos ir pramogų pramonės, rašytojas, programuotojas ir pardavė prekybos agentams. Jis profesionaliai interviu ir fotografuotas tokių menininkai kaip: Rush, Metallica, Celine Dion, Live, Phil Collins, Trans-Siberian Orchestra, Live, Van Halen, Queensryche, Anna Nalick, Styx, Def Leppard ir daug daugiau.

Prašome apsilankyti SecondSpin.com visiems savo pramogų poreikių.

Rašyti komentarą