Ar baisu naktį važiuoti tarp miestų?

parašė , 2018-12-18 00:49

Kai tvarkingai veikia d1s xenon lemputes, automobilyje groja smagi muzika, o vairuotojas turi nemažai vairavimo patirties – gali būti, kad važiuoti naktį namo tarp miestų yra visai malonu. Aišku, nebūtinai visada ir nebūtinai visiems, tačiau kelionę naktį automobiliu tarp miestų galima paversti malonia meditacija ar laiku klausytis audio knygoms.

Stengiasi užtikrinto savo automobilio techninį saugumą

Aišku, pirmiausia reikėtų galvoti ne apie pramogas ir muziką, kurią klausysite mašinoje, o apie techninius parametrus. Štai tarkime https://www.autosviesos.lt būtinai turėtų pasirūpinti, kad jūsų automobilis ir gerai apšviestų kelią, ir pats būtų puikiai matomas kitiems eismo dalyviams. Gaila, naktiniai gyvūnai į tą šviesą taip nereaguoja, tačiau tai bent jau leis jums patiems užtikrinti, kad gyvūnai nestotų skersai ar išilgai kelio ir netrukdytų toliau važiuoti.

Ką daryti, kad nepavargtų akys tamsoje

LED sprendimaiSvarbus momentas – stengtis, kad nepavargtų akys tamsoje. Tą būtinai reikia daryti ir to siekti, nes tik taip galėsite užtikrinti, kad važiuosite saugiai. Ką daryti, kad jos nepavargtų? Pirmiausia suprasti, nuo ko jos pavargsta. Dažniausiai nuo labai įtempto žiūrėjimo į vieną tašką ar liniją. Naktį tai yra dar sudėtingiau dėl didelių šviesos ir tamsos kontrastų. Todėl vertėtų, visų pirma, stengtis kartais pakraipyti žvilgsnį ir šiek tiek pasidairyti į šalis. Vairuojant gali atrodyti, kad būtent šie judesiai ir bus tie, kurie nulems tam tikrą nenorą važiuoti taip tamsoje, ir negalėjimą tarsi to daryti. Bijosite, norėsite žiūrėti tik į tą savo kelio atkarpėlę, kad tik nieko nepražiopsotumėte ir saugiai grįžtumėte. Tačiau iš tikrųjų reikia pasidairyti į šalis, nes tai leis paprasčiausiai atpalaiduoti raumenis. Su visiškai įtemptais raumenimis jūs tiesiog negalėsite visko matyti. Tad stenkitės žvilgsnį saugoti teigiamiems pokyčiams.

Ko tamsoje iš tiesų reikia bijoti

Kai kam važiuoti naktį atrodo šiaip baisu. Tačiau bijoti reikia tik to, kas yra nesaugu. Dažniausia problema Lietuvoje yra gyvūnai. Ant kelio pasipainiojęs didžiulis briedis gali būti nepastebėtas iš pradžių. Pavyzdžiui, žiemą, esant slidžiam keliui, atsitrenkus į briedį gali būti labai nesaugu, galite tiesiog nuskrieti į kelią ir tikėtis baisių padarinių. Todėl reikia budriai važiuoti, stebėti, ar šalia kelio nėra gyvūnų. Geriausia važiuoti su kažkuo, kas daugiau žiūrėtų į kelkraščius ir miško kraštus, kad galėtų pastebėti, ar kelyje nėra gyvūnų. O daugiau ko bijoti naktį kelyje nelabai ir yra ko.

Rašyti komentarą