Kodėl ne visiems žmonėms prigyja darbas biure?

parašė , 2019-01-12 17:34

Verslo centraiNors biurai verslo centre Kaune kyla vieni po kito, o ir nemažai yra nuomojama biurų senesniuose verslo centruose, visgi, ne visi žmonės nori dirbti tokioje vietoje. Yra žmonių, kurie dažnai tiesiog siekia dirbti namuose. Ir visgi kiekvienam laisvai samdomam žmogui rekomenduojama būtų taip pat pagalvoti apie darbą biure, kaip apie sau daug naudingesnį dalyką. Na o tiems, kurie tiesiog nenori dirbti biure, gal dar neatėjo laikas? Kodėl dalis žmonių visgi nenori dirbti biure?

Jaučiasi per jauni sėdėti visą dieną darbe

19 metų Aistė įsidarbino jos svajonių kompanijoje: „Ta svajonė buvo tokia iš dalies. Labiau aš norėjau užsiimti menais ir keliauti po pasaulį. Tačiau studijavau 2 kurse, o pinigų tėvai nebedavė, reikėjo dirbti. Iš visų kompanijų radau tokią, kurios pristatymas internete man atrodė patraukliausias, ir kurioje aš labiausiai norėjau dirbti. Jie mane iškart pakvietė ir įdarbino. Netrukus pasijutau lyg vergovėje. Man buvo taip sunku kasdien labai anksti atvykti į darbą ir jame likti. Nedomino ir bendradarbių kalbos apie sėslaus gyvenimo požymius: vaikus, interjerą, paskolas, perkamą transportą, vestuves ar kt. Tik norėjosi bėgti į pasaulio kraštą. Tai buvo svajonių kompanija iš to, ką tuomet rinkausi, bet man netiko būti biure. Buvau per jauna. Po pusmečio iš ten gėdingai išėjau. Dabar, kai man 29, po dešimties metų, aš jaučiu, kad jau galėčiau eiti į biurą dirbti“, – sako moteris.

Nori daryti kažką savo

Kitas vaikinas sako, kad jam darbas biure nepatiko, kadangi reikėjo nuolatos stengtis patenkinti keleto skirtingų projektų vadovų nurodymus, net kai šie prieštaraudavo vienas kitam. „Pasijunti tokiu lyg įkaitu, lyg vergu. Man netiko. Aš turėjau ambicijų ir mieliau norėjau tiesiog turėti savo biurą, savo pavaldinius ir savo tvarką. Netrukus pradėjau savo verslą“, – šypsosi jis.

Nori daugiau judėti, o ne sėdėti prie kompiuterio

Kai kurie žmonės šiuolaikinio darbo biure prie kompiuterio nevertina tiesiog dėl sveikatos: jie nori daugiau judėti, o ne nuolatos sėdėti prie kompiuterio. Tokie žmonės renkasi darbus aptarnavimo srityje, kur galima pajudėti. Arba apskritai fizinius darbus.

Nepritampa prie kolektyvo

Nepatinka konkreti darbo sritis, tada nepritampa ir prie kolektyvo, kuriam ta sritis labai patinka. Arba nepritampa dėl išskirtinių asmenybės bruožų, nemokėjimo sklandžiai bendrauti ar kitų priežasčių. Tačiau pasitaiko visko, ir darbas biure gali apkarsti ir dėl tokių dalykų.

Rašyti komentarą