Birmingamas naktinės pramogos

parašė , 2012-01-04 13:52

Birmingamas didžiuotis, vienas iš geriausių naktinės pramogos Jungtinėje Karalystėje ir naktinių klubų, barų ir restoranų, dauguma yra įsikūrę Broad gatvės. Plati gatvė yra ½ mylių kelių, kad namų tik barai, barai, kino, restoranuose, naktiniuose klubuose ir viešbučiai. Ji siūlo tiek daug pasirinkimų, kad didžiausia problema gali būti rūšiavimo iš geriausių vietų aplankyti. Birmingamas turi trijų universitetų, todėl jūs galite rasti daug paauglių loitering Broad gatvės. Siekiant išvengti jaunų minios ir siektu juos nuo geriamojo daug naktiniuose klubuose padidėjo minimalaus amžiaus, 21.
Gatecrasher – šis naktinis klubas yra viena iš labiausiai vyksta vietų Broad gatvės. Jis laimėjo daugybę apdovanojimų kaip Mixmag’s club metų ir Birmingham’s visų juosta nėra apdovanojimai 2010 m.. Ji turi keturis klubai, devynių barai ir šešių funkcija srityse. Ji taip pat siūlo studentams kiekvieną šeštadienį naktį ir Stojamasis mokestis yra £ 6. Galite užsisakyti bilietus internetu iš anksto. Šeštadienį naktį standartinės įvežimo mokestis yra £ 8 ir VIP bilietų yra £ 15. Adresas: Telefonas: (0121) 6331520 182 platus Street Birmingham B15 1DA

Vandenynų – Jis įsikūręs Hurst Street ir tik 0,8 mylių nuo Broad gatvės kampe. Viduje vandenynų yra du klubai, 5 barų, septynis teminius kambariai ir keturių VIP apartamentai. Tai nėra labiausiai posh klubą, tačiau distiliatoriai numatyti išimtinumo prasme, jei jų VIP salė. Per darbo dienomis jis pritraukia daugiausia studentams su Pigūs gėrimų ir diagramos muzika.

Adresas: Telefonas: (0845) 4025390 1 Hurst Street Birmingham B5 4AS

Oro – tai multi apdovanojimą laimėjo klubą esančioms buvusios sandėlyje. Oro išplito visoje trijuose aukštuose. Aukšte yra apsiaustu kambario, baras, deguonies arenoje ir laiptais jie kambario azoto ir anglies lounge. Galite rasti geros minios ten ir jei kas nors sukuria jokių problemų ir bouncers yra greitai disperguojami problemų.

Adresas: Telefonas: (0121) 7666646

Vyris pastato Heath Mill Lane Digbeth Birmingham B9 4AL

Jei norite užsisakyti viešbučiuose Birmingham arba Birmingemo miesto centro, galite užsisakyti savo viešbučio per Hotels.com. Jie teikia labai viešbučiai sandorius, kartais jie siūlo iki 50 % nuolaida.

Rašyti komentarą