Naktiniai klubai vilnius

Po žiemos užkūrėme židinį

parašė , 2017-03-10 11:56

Kovo mėnesį pagaliau pirmą kartą nuvažiavome į užšaldytą namą, kuriame buvo viskas, ko reikia, kad galėtum grąžinti gyvybę, tik reikėjo viską vėl pajungti. Rūsyje gulėjo durpiu substratai, buvo užsuktas vanduo visur, atjungtos visos vandens žarnos ir vamzdžiai, tik raudona mirksinti signalizacijos lemputė rodė gyvybės ženklus. Tiesa, mūsų sodyba tokia ne vienintelė. Dabar daug žmonių emigravo į užsienį, todėl namų, kurie žiemai užšaldomi, netrūksta. Galiausiai jie tampa tarsi vasarnamiais, nes čia atkanka vaikai ar anūkai tik vasarą. Mes čia pasirodėme jau pavasarį ir nutarėme sušildyti namus, pajungti vandenį, elektrą ir visa kita.

Pajungėme vandenį

DurpėsPirmasis iššūkis buvo vanduo. Kasmet labai baisu, kad kur nors to vandens visgi liks neišleisto ir dėl to sprogs koks vamzdis, klozetas ar kriauklė. Taigi, vanduo buvo paleistas, deja, ne taip jau ir sėkmingai – vamzdžio pasipylė rūdys, o vanduo bėgo labai silpnai. Kažkas buvo negerai, todėl teko kelias valandas plušėti, kol jau buvo galima džiaugtis normaliu tekančiu vandeniu.

Užkūrėme židinį durpėmis

Skaityti visą straipsnį 'Po žiemos užkūrėme židinį'»

Birmingamas naktinės pramogos

parašė , 2012-01-04 13:52

Birmingamas didžiuotis, vienas iš geriausių naktinės pramogos Jungtinėje Karalystėje ir naktinių klubų, barų ir restoranų, dauguma yra įsikūrę Broad gatvės. Plati gatvė yra ½ mylių kelių, kad namų tik barai, barai, kino, restoranuose, naktiniuose klubuose ir viešbučiai. Ji siūlo tiek daug pasirinkimų, kad didžiausia problema gali būti rūšiavimo iš geriausių vietų aplankyti. Birmingamas turi trijų universitetų, todėl jūs galite rasti daug paauglių loitering Broad gatvės. Siekiant išvengti jaunų minios ir siektu juos nuo geriamojo daug naktiniuose klubuose padidėjo minimalaus amžiaus, 21.
Skaityti visą straipsnį 'Birmingamas naktinės pramogos'»

Sorrento: ne tik jūrų

parašė , 2011-10-25 19:29

Sorrento, taip pat žinomas kaip žemės sirenų, yra vienas iš pageidaujamo paskirties Italijos ir tarptautinių turizmo už grožį savo jūros ir natūralią aplinką, kad aplink jį. Spektaklis žiburiai ir spalvas, kad žibintų jos vaizdingos lobiai ir tipiškas Viduržemio jūros floros aromato ir produktų, žemės, kad jūs galite mėgautis pėsčiomis per centrinėje miesto gatvėse ir kalvotose maršrutus. Tačiau Sorrento yra taip pat įdomus ir siūlo rinktis iš klubai, naktiniuose klubuose ir baruose, kur galima praleisti savo vakare su gėrimų ir klausytis geros muzikos fone vaizdu. Tarp gražiausių naktiniuose klubuose nusipelno ypatingo dėmesio į Blue naktį, su vaizdu į jūrą stebuklinga atmosferoje, Nereidi, lounge juosta keletą metrų nuo jūros, Marina Lobra Massa Lubrense ir rafinuotas ir originalus Stone Beach Panoraminis kelyje, kuri veda prie Sorrento pusiasalio elegantiškos ir agresyviai privatų kambarį
Skaityti visą straipsnį 'Sorrento: ne tik jūrų'»