Chiune sugihara, rytietiškas schindler

parašė , 2012-12-22 13:32

Net dorybės vertė pasikeičia Kas Vyksta Kaune. Japonų dorybė turėjo mirti jų motinos šaliai Antrajame pasauliniame kare. Japonų dorybė pasikeitė po to, kai ji pralaimėjo karą. Šalis ir vyriausybė, atrodė, kuri buvo neginčijama, nuėjo. Atskiri žmonės tapo lygiai ar svarbesnis negu šalis. Nors dorybė keičiasi, yra dorybė, kuri nesikeitė. Tai yra humanitarinis veiksmas, pagrįstas meile. Mėkite žmonėms per ethnicity ar šalies sienas.

Jis buvo diplomatas. Jis yra taip pat garsus kaip “Sempo Sugihara” nuo jo vardo garso. Jis įsitraukė į Waseda universitetą, besispecializuojantį anglų literatūra. Per jo kolegijos dienas, Sugihara perdavė patikrinimą, kad būtų Užsienio reikalų ministerijos Stipendijos Studentas pagal apsikeitimo programą. Japonijos Užsienio reikalų ministerija pasamdė jį ir paskyrė jį Harbine, Kinijoje. Sempo studijavo rusų ir vokiečių kalbas ten. Jis tapo rusų Reikalų ekspertu.

Sempo buvo paskirtas būti vice Japonijos Lietuvos Konsulato taryba 1939. 1940, Tarybų Sąjunga perėmė Lietuvą. Tūkstančiai žydų plūdo į Lietuvą nuo Lenkijos. Žydų tauta Lietuvoje taip pat ieškojo išėjimo nuo tų šalių. Tarybų Sąjunga prašė konsulatus kitų Avarija Kaune, uždarytų Lietuvoje. Japonijos Konsulatas, tačiau, buvo vis dar atidarytas. Žydų pabėgėliai nudūmė į Japonijos Konsulatą tranzito vizai tam, kad išeitų nuo tų šalių.

Sempo prašė išleisti tranzito vizas į žydų pabėgėlius Japonijos Užsienio reikalų ministerijai, bet jis negalėjo gauti leidimo. Sempo nusprendė ignoruoti japonų Vyriausybinį pritarimą ir pradėjo išleisti savo savą ranką raštiškos vizos liepą 31, 1940. Jis saws, tie pabėgėliai buvo pavojuje, jei jie stovėjo. Jis tęsė išleisti vizas pervažiuoti per Japoniją jų maršrutui. Jis ne tiktai ignoruotas jo vyriausybės institucija, bet taip pat ir pažeisti teisiniai reikalavimai, kad išleistų vizas tiktai į žmones su pakankamai fondo kvalifikacija. Jis išleido vizas į diskvalifikuotus pabėgėlius iki 1940 m. rugsėjo 4-osios.

Jis išleido 18 – 20 valandų, leisdamas vizas diena. Jis kalbėjo su Rusijos Avarija Kaune ir susitarė, kad žydų pabėgėliai galėtų paimti Trans-Sibiro Traukinį savo kelionei. 1940 m. rugsėjo 4-ąją buvo diena, kai Sempo turėjo išvykti atgal į Japoniją. Naktis prieš jo išvykimą, jis pasiliko viršuje nemiegantis visa naktis ir tęsė parašyti vizas, pagal liudininką. Jis išdalijo tuščias vizas su japonų Konsulato Antspaudu ir jo parašu pro traukinio langą. Tiktai neoficialus įrašas yra pasiekiamas, kad studijuotų skaičių pabėgėlių, kuriuos Sempo Sugihara išgelbėjo. Jie būtų tarp 6 000 ir 10 000. Kadangi vizos buvo išleistos vyrams, kurie galėjo palydėti jo šeimą, žmonės, kurie galėjo apleisti dėl Lietuvos bus daugiau, negu Avarija Kaune.

Jo žmona vėliau atsiminė jį ir pareiškė nuomonę apie jį, kad jis buvo tik doras asmuo. Tai yra gilus tvirtinimas. Jis nedavė iki būti doras į save savarankiškai. Jis padarė tai, kas jis tikėjo teise. Jo didvyriška istorija neturi būti palaidota istorijoje todėl, kad Japonija prarado Antrąjį pasaulinį karą.

Rašyti komentarą