Fohow kordicepsas – rytietiškų kraštų vaistas

parašė , 2012-12-20 16:36

Jau nuo seniausių laikų kordicepsas atliko nepaprastai svarbų vaidmenį žmonių gyvenime. Šiandien jo unikaliomis gydomosiomis savybėmis galime pasinaudoti kiekvienas. Šis rytietiškų kraštų vaistas dar yra vadinamas „imperatoriumi“. Tai tradicinė kinų medicinos žaliava, kurios poveikis organizmui yra stulbinantis.

Kordicepsas šiandien naudojamas kaip daugelio preparatų pagrindinis komponentas. Fohow Oral Liquid kordicepsas yra gaminamas iš pačios aukščiausios rūšies žaliavų, kurių sudėtyje galime rasti net 75% kininio kordicepso. Kitus 25% sudaro aromatiniai grybai, jaunų bambukų ūgliai bei Himalajų medus. Jo sudėtyje yra žmogaus organizmui būtinų elementų: 77 mikro ir makro elementai, daugiau nei 80 rūšių fermentų, svarbios amino rūgštys, įvairūs vitaminai ir mineralai.

Fohow Oral Liquid kordicepsas pagamintas pagal unikalų receptą, kurio sudėtyje yra nepaprastai svarbių elementų. Visi šie elementai atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį žmogaus organizmui. Fohow kordicepsas stiprina kraujagysles, palaiko optimalų širdies ir smegenų darbą, reguliuoja kraujospūdį bei galvos ir smegenų kraujotaką. Subalansuoti elementai ir įvairūs komponentai lemia tokias efektyvias šio ekstrakto gydomąsias savybes.

Moderniausia medicina ekstrakto gavimui leido pritaikyti pažangius metodus, todėl lyginant su tradiciniais gavimo būdais, šioje produkcijoje siekiama maksimaliai išnaudoti komponentų efektyvumą. Tik šių savybių dėka buvo pašalintos visos neaktyvios priemaišos, kas suteikia aukštesnę ekstrakto kokybę ir geresnį jo pasisavinimą.

Fohow kordicepsas pasižymi šiomis išskirtinėmis savo gydomosiomis savybėmis:

· Stiprina organizmo imuninę sistemą ir palaiko organizmo atsparumą aplinkos poveikiui.

· Padeda ligos atveju, kai organizmas patiria negalavimus.

· Palaiko odos tonusą, išlaiko odą elastingą, stabdo jos senėjimą.

· Reguliuoja kraujotaką, stiprina ląstelių sieneles.

· Pašalina nuovargio požymius ir padeda atgauti energiją.

· Normalizuoja gyvybinę energiją ir padeda palaikyti organizmo imunitetą.

Kinų tradicinėje medicinoje yra sakoma, jog Fohow kordicepsas yra pripildytas ČI energijos, kuri maitina kraują, stiprina plaučius ir inkstus. Jo sudėtyje yra beveik visos organizmui būtinos amino rūgštys, galbūt todėl šis preparatas pasižymi tokiomis išskirtinėmis savo savybėmis.

Fohow kordicepso ekstrakto vartojimas. Fohow kordicepsas nėra kenksmingas, todėl jį gali vartoti tiek naujagimiai, tiek garbingo amžiaus sulaukę piliečiai. Visgi, yra tam tikras preparato vartojimas, kurio pakanka geros sveikatos užtikrinimui. Naujagimiams galima skirti vieną šio ekstrakto lašelį per dieną. O nuo 16 metų skiriamos suaugusiųjų dozės. Tokius vaistus geriausia gerti rytais, ką tik prabudus. Prieš išgeriant vaistus, derėtų atlikti tam tikrą pasiruošimą. Rekomenduojama praskalauti burną, išsivalyti dantis nuo apnašų ir išgerti šilto vandens.

Medicininiai tyrimai įrodė kordicepso efektyvumą. Atlikti bandymai parodė, jog preparatą vartojančių žmonių sveikata ženkliai pradėjo gerėti, o ligos – gyti. Tyrimai buvo atlikti su įvairiais žmonėmis. Jie reguliariai vartojo šį preparatą ir po kelių savaičių jų būklė pradėjo gerėti. Tai tik parodo, jog Fohow kordicepsas turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir geros sveikatos palaikymui. Žmogaus sveikatą galime pagerinti, tereikia atrasti tinkamą ir efektyvią išeitį. 

Rašyti komentarą