Clubbing Auckland – šalies žmonių namuose šį vakarą!

parašė , 2011-09-27 18:16

Įsikūrusios Naujosios Zelandijos Šiaurės salos ir greta du uostus, Auckland yra gyva miestas, kuris turi kažką, bet kokio amžiaus lankytojams. Nors dieną miestas yra laidback vieta apsilankymo, kai naktį krioklys Auckland madinga klubo scenoje ateina gyvas siūlo platų parametrus ir muzikos stilių tiems, kurie ieško šaliai sunku po tamsoje.

Keliautojams, planuoja pereiti clubbing Auckland galite aplankyti keletą konkrečių sričių, kurios yra populiarus naktį laiko hangout dėmės pvz., Parnell, High Street / Vulcan Lane, Ponsonby ir vis populiarėja viadukas uosto rajone.

Įsikūręs išilgai kranto, viadukas plotas yra puiki vieta pradėti jų clubbing nuotykius. Vienas iš daugelio klubą vietų čia verta aplankyti yra namelis 8, kai namas DJ nugaros funky house ir electro muzikos eklektyczny masyvas
Tokių svečių superžvaigždė DJ ir gamintojų atsižvelgdama vyko, siela centrinis, Mobin kapitonas ir Steve Edwards klubas yra Poznanės tokių sławna pasakoja kaip Justin Timberlake savo svečių sąrašą.

Kitas populiarus viadukas klubas yra laipsnį, kuris yra restoranas ir baras. Tačiau ateis savaitgalį, laipsnio paverčia į vieną iš labiausiai vyksta klubai srityje su penktadienis naktys ateityje, šaukiantį šalies scenos ne savo “Stereo” vieta, kuri blasts iš geriausių namas ir electro. Tarp kitų madinga viadukas klubai yra Carpark ir The Waterfront, kuri siūlo energingi klubuose patirtimi tarp kietas garsai funk ir senosios mokyklos hip-hop penktadienį ir savaitgaliais.

Tie planuoja atsiduoti į keletą rimtų klubas, hopping, Auckland turi daugybę kitų naktinių klubų, jie gali aplankyti. Būti naktinis klubas turi reguliariai įvykius ir pavaduojančius kai miesto geriausia DJ, o RER & kodas yra du klubai įsikūręs vienas ant kito. Roger Sanchez, Mobin kapitonas ir The Potbelliez yra tarp DJ superstars, kurie atliko ne prabangus vieta erdvę, kuri yra RER. Klubas 4: 20, rašalo & nuosekli, kempinė, Zen, Lounge ir Bacio yra tik keletas iš daugelio kitų klubai, Auckland, vienas gali aplankyti.

Kurie nori ištirti miestą gali likti Auckland viešbučių, kurie siūlo centrinė vieta, kurią paprasta gauti vietos atrakcionai. Vienas tokių Auckland viešbutis yra Copthorne Hotel Auckland Harbour miestas, kuri yra geriausia į kartu siūlo lengvą prieigą viadukas srities ir jo daug naktinių klubų krantinėje.

Rašyti komentarą