Rialto bokštai & Melburnas stebėjimo denio – iconic ir pažangaus projektavimo širdyje, c

parašė , 2011-09-27 13:05

Melburnas, yra vieta, Ekscentricitetas, Nieokiełznany išraišką ir žmonės daugelio kultūrų, tautybių, tradicijas ir lengvatų buveinės vieta. Kaip širdies verslo, meno ir mados tautos, yra daug vyksta į miestą, kad galėtų patrauktų ir enthral net labiausiai atidesni turistų. Ji yra nuolat kintančių miestas ir yra daug pamatyti ir padaryti.

Menų ir teatro Melburnas pramonė yra tvirta ir siūlo kai kurios pasaulyje klasės institutų globėjų mėgautis. Gyva muzika barų ir naktinių klubų aplink miestas yra įdomi ir įvairi Žanras ir stilių, duoti ką nors visiems džiaugtis.
Yra daug vietų ir rajonų Melburnas teikti Pramogos su dalykų pamatyti ir padaryti, maisto mėginys ir butiki aplankyti. Kai kurie labiau rūpi tie, kurie apima Bourke Street Mall, kinų, miesto laneways ir galerijomis, Collins Street, mažai Collins Street, Computer Corp., rodyklės ketvirčius, graikų ketvirčius, sporto Precinct, St. Kilda kelių ir Yarra Precinct.

Turistψ, kurie atvyksta į miestą galėtų mėgautis a paukščio skrydžio rodinį iš iconic Rialto bokštai su unikalus dizainas viršaus. Puiki vieta pradėti savo kelionių į miestą, Rialto bokštai pavaduojančius Melburnas stebėjimo denio 55-ojoje aukšte, suteikiant 360 laipsnių nuomonę miesto. Kartu su įstaigos, pirkinių realizavimo, restoranai, stebėjimo denio ir kitos atrakcionai, Rialto bokštai yra ekscytująca turizmo magnetas, į miestą.

Žingsnis į krašto Rialto bokštai, kuri yra stiklo kubas, pratęsiantis trys skaitikliai iš pastato, suteikti lankytojams galimybę jaustis kaip jie yra sustabdytas per miestą. Invalidų vežimėliams taip pat yra tiems, kurie nori dalyvauti patirtį.

Ieško a Melburnas aptarnauta butas, kad yra centre? Citadines dėl Bourke Melbourne numatyta jaukus ir erdvus apgyvendinimo teisę į miestą, širdies, leidžiant svečiai mėgautis geriausius Melburnas. Rezervuoti aptarnauta butas Melburnas, Šis viešbutis ir naudojasi priemones ir paslaugas, kad prisitaikyti prie laisvalaikio ir verslo keliautojas.

Rašyti komentarą