Derbis, Derby naktinių klubų naktinių klubų

parašė , 2011-11-11 17:16

Derby gavo triukšmingo naktinio gyvenimo ir daugelį metų buvo esančių Midlandsas garsėja savo nightclubbing arenoje. Skirtingų naktinių klubų Derby veislės-tai, kad nėra kažkuo, kad atitiktų visus šalies goers skonis miesto.

Jei ieškote planą keletą gerų naktų Derby tada galite naršyti atrankos barai, barai & nuo už keletą šilta iki gėrimų prieš antraštę į vieną iš daugelio Derby naktinių klubų. Pažvelgsime į mūsų vadovas toliau geriausias Derby naktinių klubų ir pamatyti kurių viena trunka jūsų fantazijos.

Blu Bambu naktinis klubas Derby – 1 Colyear Street, DE1 1LA
Blu Bambu Derby buvo vienas iš miesto judriausių naktinių klubų su gyventojas ir svečių DJs žaisti platus pasirinkimas pagrindines muzikos. Klubo dabar pasikeitė pavadinimas ir nuosavybės ir dabar žinoma kaip Syn klubą (žr. sąrašą toliau Syn naktinis klubas).

Į Blue Pastaba Nightclub Derby – 14a Sadlergate, DE1 3NF. Telefono 01332 295155

Derby Blue pastaba yra vienas iš seniausių Derby’s naktiniuose klubuose, aprėpiančių atgal 30 metų ir vis dar yra vienas iš populiariausių. Remiantis Sadlergate Derby miesto centre, Blue Pastaba kilmė yra Jazz, bet ji dabar vaidina įvairių skirtingų muzikos su pagrindines vibe jis. Naktinis klubas yra atviras 5 dienas per savaitę, o įrašas yra nemokama iki 10 val šeštadienį, 10.30 val. penktadienį, 11.30 trečiadienį ir visą naktį pirmadienį ir ketvirtadienį.

Kojotas laukinių Nightclub Derby – Victoria Street, DE1 1ES. Telefono 01332 298218

Kojotas laukinių Derby miesto centre, yra daugiau vėlai naktį juostą, naktinis klubas, nei tarnauti karšto ir šalto maisto dieną su juosta žaidimų, tokių kaip bucking bronco ir pripučiamos sumo kostiumai. Ji yra išplito daugiau nei 2 grindys ir atidaro iki 3 am savaitgaliais. Muzika yra mišinys Szykowny namas, grindų užpildų, klubas klasika ir RnB ir miestų. Įrašas yra nemokamas.

Kerzono ‘s klubą Derby – 25 Kerzono Street, DE1 1LH. Telefono 01332 343960

Kerzono Street, tai yra Derby’s tik visų pirma gėjų klubą kuri buvo nustatyta daugiau kaip 20 metų. Kerzono ‘s buvo rezidentas DJ žaisti šviežios ir funky house muzikos, pop, RnB, taip pat gerai kaip klasikinis gėjų himnas. Klubas taip pat yra reguliarūs pažiūros gerai žinoma menininkų, pvz., Shola Ama, Kelle le Roc ir į Honeyz. Įvežimo kainos diapazoną iš laisvosios iki vidurnakčio ketvirtadieniais £ 3,50 šeštadienio naktį, kai jie atidaryti iki 4 val.

Šiltnamyje Nightclub Derby – 53 Queen Street, DE1 3DU.

Derby inokuliacija turi būti išdėstyti priešais katedra Queen Street, bet dabar yra uždaryta. Tačiau yra parduoti, jei ieškote verslo galimybes Derby arba jau paleisti naktinių klubų ir manote, kad galėtų peržiūrėti šiltnamyje, Derby tada dabar tai jūsų šansas.

Mosh naktinis klubas Derbis-110 Friargate, DE1 1EX. telefono 01332 292340

Mosh Derby yra taip arti, kaip jūs gausite Derby studentų klubą. Nors jis yra atviras plačiajai visuomenei, ji siūlo studentų diskontuojama mokesčiai galioja kortą NUS gamybos ir vaidina įvairių skirtingų muzikos, įskaitant Indie, Pop, Dance ir Dub žingsnis. Gėrimai yra palyginti pigi orientacija studentų rinkos

Įrašas mokestis yra £ 2 iki 11.30: 30 pm ir £ 5 po.

Nono8 juosta iš Nightclub Derby – 19 Wardwick, DE1 1HA. Telefono 01332 224210

Nono8 juosta ir naktinis klubas yra vienas iš Derby’s naujausias ir labiausiai stilingas naktinis klubas įsikūręs Derby miesto centro. Nono8 9 pm atidaro ir paprastai uždaroma, 3: 30 am ir vaidina eklektyczny miesto ir populiarus muzikos derinys. Ketvirtadienis naktį vaidina priimančiosios pavydas, nemokamai naktį studentams ir vietiniai panašūs su protingas ir seksualus aprangos kodą. Diskontuotos gėrimai ir kokteiliai yra taip pat VIP srityse 8 arba daugiau paskambinus grupių iš anksto užsisakyti. Klubas taip pat yra privačių samdos ir galėtų būti idealiai tinka visiems ieškote šalies vietose ir funkcija patalpos

Juokingas juosta iš Nightclub Derby – Friargate, DE1 1FG. Telefono 01332 253711

Klyksmas yra, The Friary pub ant Friargate Derby gražinta naktinis klubas. Juostoje tarnauja karšto ir šalto maisto visą dieną ir vakare ir, kartu su gėrimais, yra labai pigiai įkainotos. Tai neišvengiamai leidžia labai populiari vieta su studentų. Vieta yra gana didelis ir buvo gera, jei kartais yra šiek tiek Chropowatość atmosferą. Taip pat yra keletas baseinas lenteles ir arcade žaidimų mašina.

Įrašas mokestį Scream yra maždaug £ 5 savaitgalį, kai klubas yra atvira iki 3 val. Savaitės dienos įrašas mokesčiai yra mažiau.

Syn Nightclub Derby – 27 Colyear Street, DE1 1LA. Telefono 01332 332565

Syn naktinis klubas yra Derby didžiausia ir labiausiai populiarus klubą. Vieta yra 2 parkietów, 3 skirtingose patalpose ir 4 barų, kad aptarnauti Derby’s clubbers troškulys. Syn klubą iškelia visos priimančiosios skirtingų naktys visoje mėnesių, kad maistą visų muzikos mėgėjai iš visų įvairių žanrų, įskaitant, RnB, Dub žingsnis, miestų, senosios mokyklos himnus ir pagrindines skonį.

Syn taip pat yra vienas iš Derby’s didžiausias studentų klubas, naktimis vadinamas Replay kiekvieną pirmadienį. Visi gėrimai yra £ 2 arba mažesnis ir studentus gauti diskontuota Stojamasis mokestis rodant jų NUS kortelės.

Syn atidaroma nuo 10.30 val. – 4 am.

Laiko Nightclub Derby – Mansfield Road, DE21 4AW.

Originalus nacionaliniu mastu žinomų pažanga namas muzikos naktį, viena iš didžiausių šalių Derby, vieta laiko klubą Deja uždarė savo duris ir vadinamas laiko juostoje paskutinį kartą.

Derby naktiniuose klubuose, kad atidaryti sekmadienį

Sekmadienis tradiciškai yra diena, kai dauguma naktinių klubų Derby yra uždarytos, tačiau laikui bėgant yra aišku, kad žmonės ne atlikite tradicijas, nes jie naudojami. Ar tai būtų studentams, kurie neturi paskaitas pirmadienį ar hardcore šalies goers, kurie nenori savaitgalį, nėra didesnis poreikis naktinių klubų Derby atidaryti, sekmadienį.

Nors sąrašas yra ribotas, žr. toliau, naktiniuose klubuose, kad atidaryti, sekmadienį, Derby:

Kojotas laukinių – atidaro iki 30 am sekmadienį naktį 12.00 ir iki 3 am sekmadieniais prieš banko švenčių pirmadienį.

Klyksmas – iki 1 val sekmadienis naktis, ir iki 3 am sekmadieniais prieš banko švenčių pirmadienis atidaro

Grįžtant iš jūsų naktį, ypač jei jūs pradžia, įsitikinkite, kad saugi ir don’t get į automobilių, kurie nėra tinkamai licencijuotų taksi paslaugomis. Jei yra abejonių, paprašyti matyti kai kurie ID, arba dar geriau, užsisakyti savo kelionę su viena iš daug geros reputacijos taksi ir privačios nuomos Derby prieš atostogas.Norėdami sužinoti daugiau apie Derby ir supančios teritorijos, įskaitant naujausią naujienų ir renginių aplankyti: >

Rašyti komentarą