Kelionės aplink Isle of Wight

parašė , 2011-11-11 13:27

Jei planuojate praleisti atostogas Isle of Wight stiliaus, jums bus niekada paleisti iš labai variantų čia. Jūs ar šeimos iškylą bet kuriuo apdovanojimai paplūdimiai čia ir užsiimti veikla, patrauklių vandens pagrindu. Galite planuoti, kad dieną kelionė viešųjų namų, istorinių vietų, apskrities klubų ir pirkinių kompleksai. Turėti puikūs šventė, restoranai, liemenėlės ir kavinės. Mėgaukitės energingas naktinis, kaip jūs lankotės tradicinių barai ir barai ar madinga naktinių klubų. Isle of Wight atostogų, metu galima atsiduoti ir Dižošanās prabangiau dalykų gyvenime, gali atitikti visus savo jausmus. Bet prieš jums padaryti viską, ką norite daryti Isle of Wight atostogų metu, sąrašą, jūs turi pirmasis sužinoti apie pagrindinius transporto stotys čia

Galite pasirinkti sustabdyti upscale Isle of Wight Kotedώai didžiausias komfortą ir patogumą. Isle of Wight α Kotedώai yra pasaulinės klasės patogumai, pet palankios aplinkos, nemokamai Wi-Fi paslaugų ir kiti prabangūs traktuoja, jums meilės mėgautis. Tuo Isle of Wight Kotedώai, galite patikrinti internetu geriausi rūšies transportavimo, jūs galite keliauti ir aplink salą. Tai geras dalykas, kad autobusų, traukinių, ir taksi θia yra labai saugūs ir higienos. Vairuotojai yra draugiška ir labai naudinga, todėl jums nereikia nerimauti apie tai, kaip jūsų tikslią paskirtį laiką. Todėl jūsų Isle of Wight švenčių, naudojasi jūsų važiuoti į šių viešojo transporto sistemų saloje.

Autobusai

Patikimiausias autobusų tarnyba Isle of Wight atostogų metu, pasirinkti Pietų Vectis. Tai pagrindinis autobusų bendrovės, kuri veikia visą salą ir gali būti jums pagrindinių turistinių vietų ir garsaus šeimos pramogų. Kaip ir kitų asmenų ir grupių atostogų į Pietų Anglijoje, galite pasinaudoti labai populiarus Rover bilietą, kuris leidžia keleiviams keliauti 1, 2, 7 arba 28 dienas pagal jų poreikius ir lūkesčius. Arba galite pasirinkti pasirinkti atidaryti viršų autobusų turas, kad bus jums įdomių vietų ir iconic dėmės aplink salą. Apsilankykite savo svetainėje tuo Isle of Wight Kotedώai, kad jūs žinote, atvykimo ir išvykimo laiką taip pat gyvybiškai svarbi informacija apie kelionę. Kelionės autobusu Isle of Wight atostogų metu yra labai maloni patirtis ir labai prieinamos.

Traukinių

Jei jums reikia keliauti į nutolusiose vietas per salos, kaip jūsų gabenimo priemonės pasirinkti traukinio. Tai labai patogus būdas eiti į garsaus vietas, pavyzdžiui, kaip Shanklin, Sandown, Smallbrook Junction, Ryde Pier Head ir Brading. Ir kadangi dauguma traukinių stotyse, yra tik trumpą atstumas nuo Isle of Wight Kotedώai, jūs galite pasiekti ji ne kartą ne visi. Kas valandą, du traukinius palikti stotys, todėl jums labai ilgai laukti jūsų ride. Ji veikia nuo 6 ryto iki vidurnakčio. Galite sutaupyti daug pinigų, jei kelionės traukiniu Isle of Wight atostogų metu.

Aplankykite Blue Chip šventės daugiau informacijos apie atostogų Kotedώai

Rašyti komentarą