Didelis iš naktys Isle of Wight

parašė , 2011-10-24 11:24

Kai knygą savo vaito švenčių dienomis, ji vykdo su juo garantija, didžiausias malonumą. Jūsų maršrutas bus visiškai su daug įdomių pramogų ir Anglijos didžiausia sala veiklą. Vaito sala atostogų jums pasirinkti išlaidų savo dienas, vyksta aplink sodų, parkų, muziejai, pilys, fortai ir Nuotykių parkai. Priešingu atveju jums gali plaukti ir iπkylΰ jūsų širdis away į savo paplūdimiu. Kita vertus, jūsų naktys niekada bus tuščias su daug įdomių restoranai, įdomus barų ir prabangūs naktinių klubų ištirti. Įsitikinkite, kad jums užsisakyti ne Isle of Wight Kotedώai, kurie yra tik pėsčiomis arba diską į salų daug atrakcionų. Vaito Kotedώai yra ne tik self-catering vienetai, kurie leidžia jums maistą savo skanūs patiekalai, bet jie yra gana netoli su restoranų, kai you don’t feel like maisto ruošimui
Čia yra keletas Pasakų pasirinkimų specialiosios Nakvynių out vaito sala atostogų metu.

Hong Kong Express

Kita vieta, kad turite pabandyti jei norite kito tipo virtuvė skonis vaito sala atostogų metu yra, Honkongo Express, įsikūrusi Holyrood gatvėje Newport ir Ryde, Esplanade. Jūs turite du pasirinkimus tada, kuris gali būti arčiau savo vaito kotedžai. Honkongo Express siūlo maitinimą, kad jau ateis iš anksto parinktų rinkinius, kurie galbūt norėsite išbandyti. Kai kurios populiarios užkandžiai, kurie ateina labai rekomenduojama yra jautienos iešmo Satay padažas, sezamo krevečių Skrudinta, chrupiące jūros dumblių ir krevečių krekerių. Būtina bandyti makaronų patiekalai yra Singapūro mišrus mėsos Chow Mein ir vištienos Chow Mein, kuris jums ir jūsų šeimos bus tikrai patinka. Užsakymą krevečių Curry ir daržovių su Steamed ryžių jūsų pagrindinį kursą ir BŽŪP jūsų rupių miltų ananasų arba bananų Blynai. Autentišką kinų maisto, kad restoranas tarnauja taip pat galima užsisakyti, imti į vaito kotedžai.

Klubas K

Vienas kitas naktį vieta eikite į vaito sala atostogų metu yra klubas K. Vis populiarėja naktinis klubas įsikūręs Orchard Street, Newport, tik keletą minučių nuo vaito kotedžai. Jei savo muzikos ir išprotėjau naktį, kad norite, eikite į klubo K. džiaugtis puikus elektroninės muzikos iki 2 val ketvirtadienis ir penktadienis. Šeštadienį naktį yra didelis Hip Hop muzikos, todėl tai yra gera naktį jei mėgstate hiphopo išeiti. Ji uždaroma, 2 valandos per šeštadienis. Pasirinkti jūsų mėgstamiausių gėrimų, o jūs turite įdomus su muzika. Gėrimai gali būti šiek tiek brangesnis savaitgaliais, bet £ 1 darbo dienomis padės jums kufel alaus arba kulka.

Aplankykite Blue Chip šventės daugiau informacijos apie atostogų kotedžai.

Rašyti komentarą