po valandų

parašė , 2011-10-24 21:22

Pozicijoje Į Kansas City

Charlie Parker buvo be abejo labiausiai įtakingų saksofonas žaidėjas džiazo fone. Jis gimė 1920 m. rugpjūčio 29 d ir buvo laimė būti pakilęs mieste Kanzasas tuo metu, kai muzikos scenoje buvo visiškai stride. Jis paėmė alto saksofonas amžiaus vienuolika ir buvo greičiau Nekrietns jo turto, nakties metu ir į naktinių klubų ir teatrai patikrinti ir žinau iš metu džiazo didžiūnai. Parker teigė, kad turi atrasti daug apie žaisti saksofonas stebėdami pirštų fantastinis Lester Young perkėlimo aukštyn ir žemyn jo saksofonas raktus.

Yardbird
Vyresnio amžiaus džiazo muzikantų būtų pakabinti alejek pertraukų metu ir greitai paėmė mylėti šį jaunystės vaikui. Jie teikė nukniaukti jį į clubs. Dėl tos priežasties, kad iš jo meilė valgyti vištienos jie davė jam slapyvardį Yardbird. Tai buvo vėliau sutrumpintas pavadinimas, jis buvo laikomas žemės viršija už paukščių. Kaip paauglys Parker tapo tikrai rimtai muzikantas, kuris praktikuoja 12-15 valandų per dieną. Jis buvo netrukus dalyvauti regionų juostose ir sujungtos Jay McShann teritorijoje juostos 1938. Šios juostos įkūnyta Kansas City šuolis Bliuzas tipo ir apžiūrėjo pietvakariuose kaip gražiai, Čikagoje ir Niujorke.

52 ŠD Street

Paukščių persikėlė į Niujorkas 1939 m. dar daugiau tęsti savo pašaukimą, dainų. Jis netrukus prisijungė grafas didelis juostos “Fatha” Hines ir susitiko Dizzy Gillespie. Bird, Gillespie ir kitų muzikantų, šios rūšies, kaip Theolonius Vienuolis, Kenny Clarke, Bud Powell ir Charlie Christian buvo nuobodu ir atsibodo su didelių dažnių juostų, kurie dirba jų ir pradėjo hanging out tiesiog po val džemus laikotarpių 52nd Street Harlem. Šių muzikantų greičiau suformuluoti naują stilių, džiazo, žinomas kaip Bebop. Šis naujas dainos buvo pažymėta greitai tempos, kartais sudėtingu harmonikų statybos ir prisidėjo savo žaidėjų virtuosity.

Dabar atėjo laikas

Vidurio 1940’s Bird buvo pagrindinė jo asmens grupių ir pirmojo registravimo laikotarpius. Per šį laikotarpį jis užregistruotas kaip dabar yra The laiko, Yardbird Suite, antropologija ir patvirtinimą. Parker ir toliau atlikti per anksti 50 ‘s, net vykdo jo interesų, derinant džiazo ir klasikinės dainas, registruojant albumą su Styga, Bird su Styga, 1949 m. ir dokumento.

Į Baroness

Dažnai daro visą gyvenimą priklausomybės nuo heroino ir alkoholio Charlie Parker mirė Niujorkas aikštelė The Stanhope 1955 m. kovo 12 d. Tuo metu jis gyvena savo apartamentai jo geras draugas ir Patrona Nica de Koenigswarter, kurie buvo pripažinta kaip į “Baroness Bebop” dėl interneto priegloba džiazo džemus posėdžių, savo viešbučio apartamentai.

Paukščių gyvenimą

Charlie Parkers poveikis šiandien džiazo nesugeba pervertinti. Daug žinomų džiazo muzikantų po savo pėdomis ir nurodė paukščių, kaip vienas iš savo svarbiausių veiksnių. Džiazo ataskaitų sistemų, kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje savo dainos yra tipiškų, kuriai visa kita yra matuojamas.

Paukščių gyvenimą!

Visi grožį pobūdžio, yra ne žmonių rūšiuoti labiausiai taurumas?

egzotinių nuėmikliai Niujorkas

Rašyti komentarą