Eilatas naktinis: Eilatas Promenade

parašė , 2012-03-20 22:51

Kai saulė rinkiniai dėl Eilatas miestas, esančių į vaizdingos įlankos, Eilatas, ant kranto Šiaurės Raudonosios jūros, turistų ir vietinių gyventojų galite įjungti iš jūros ir vandens sporto į diapazoną, naktinį gyvenimą veiklą. Prominent tarp šių yra pėsčiomis palei Promenada Eilatas, kuris yra masyvas, parduotuvės, prekybos centras Mall Hayam namo, restoranai, barai, naktiniuose klubuose ir parke Kings miesto.

Daug Eilatas Viešbučiai ir Pigūs Eilatas kurortai, reklamuojami DirectRooms svetainėje, yra trumpu atstumu nuo promenade. Naujų lankytojų ir net Menstruacinis, žiūri į apsvaiginimo saulė dykuma ir matoma iš miesto kalnai maistas gali būti užimtas dieną savaime puikus pabaigos. Išvalykite dienas – iki šiol norma šioje pasaulio dalyje, žinoma! – jūros spalva yra tokia pati kaip dangus, vietinių vadinamas a “festivalio žiburiai
” reiškinys

Tema parkas, karaliaus City, yra atviros visą dieną ir į naktį (nuo 9 iki 1), su priimančiosios veiklos pasiūlyti. Yra maisto teismas sėdimųjų 300 žmonių, taip pat į juostą restoranas SHATO, kur galima stebėti pasaulio eiti arba atsipalaiduoti su draugais. King’s miestas yra teminius atrakcionai, įskaitant karalius Solomon vandens skaidrę, Biblijos urvas, taip pat pramogų arcade.

Centro Hayam taip pat yra atvira vėlai su daug parduotuvių, taip pat terasas, kurią sėdėti, atsipalaiduoti ir gerti.

Rašyti komentarą