Av naktinės pramogos: Goan naktinio gyvenimo apžvalga

parašė , 2012-03-20 23:36

Naktinės pramogos paprastai nėra taip pat populiarus, Indijoje, kaip į Vakarų pasaulį, nors Goa yra labai daug, šios taisyklės išimtis. Tai susiję su jos taisyklė Portugalijos iš XVI amžiuje iki septintojo, padaryti Goa, viena iš labiausiai Vakarų Indijos dalis.

Kita priežastis paprastai laisvųjų atmosfera ir įdomus, mylėti pobūdį, daug Goan kultūrą, yra jo ryšį su hipis kultūra. Pirmasis masiniam Vakarų hippies buvo septintajame dešimtmetyje su žmonių pritraukti subtropinio klimato ir puikūs paplūdimiai. Nuo tada, turizmo rinkos yra burgeoned, su daug lankytojų, būnantiems av viešbučiai arba vienoje daug pigiai av kurortuose. Tai gali būti pasirinktas apsilankę DirectRooms.
Naktinės pramogos labai skiriasi. Viešbučiai ir kurortai turi savo rinkinį pramogų, įskaitant restoranai, barai, naktiniuose klubuose, pasivaikščiojimo ir kartais paplūdimys šventės. Šie įvykiai yra labai ryškūs ir spalvinga, featuring masyvas, muzikantai, šokių ir revellers.

Naktiniuose klubuose, diskotekose, kazino, baruose ir kavinėse, gali būti atsižvelgiama į visų pagrindinių miestų Goa, kaip antai sostinėje Panaji, taip pat Margao, Mormugao, Mapusa ir Vasco. Vietos teatro, remiantis tradicinių Goan teatro formų Natak, Tiatr ir Zagor yra taip pat populiarus ir verta aplankyti.

Vietiniai maisto yra paprastai aplink žuvų, ryžių ir daržovių ingredientų. Goan virtuvė yra paprastai pikantiškas, featuring paprikos, karšto prieskoniai arba actu. Pagrindinių festivaliai yra dažnai švenčiama dieną ir naktį, ir yra plačiai populiarus.

Rašyti komentarą