Eurostar jungtys – kelionės iš Brighton Į Paryžiuje Eurostar

parašė , 2012-02-24 21:12

Brighton yra viena iš garsiausių pajūrio kurortai UK. Jis įsikūręs Pietų pakrantės šalyje, Rytų Sussex beveik, sostinėje Londone. Pagrindinė atrakcija turistams, Brighton yra żwirowe paplūdimio, kuris turi barai, restoranai ir naktinių klubų.

Su pastebimai roko, bet jie nėra nepatogu neįsisavinto kojų, kaip kiti paplūdimiai. Taip pat Brighton savo vadinama nuogi srityje, nes Hedonizmas yra didžiausia per vasaros mėnesius. Yra daug gatvėse ir srityse, Brighton, kur jūs galite mėgautis savo pirkinių laiko, iš juostomis didesnėse parduotuvėse, didelis prekybos centrų arba specializuotos parduotuvės, gaminančių daug įdomių rankomis daiktų, suvenyrų, Juvelyrika, juokingi dovanos ir daug daugiau.
Brighton į Paryžiuje Eurostar

Eurostar tapo gyvenimo žmonių, keliaujantys iš Londone, Paryžiuje, Briuselyje, Avignon, Lyon, Nice, Marseille, Limoges, Amsterdamo, Lilyje ir daug kitų Europos paskirties vietas. Eurostar keisti būdą, kaip naudojami švelninti ten per Europos žmonės.

Eurostar traukiniai bus su visų rūšių įrenginių, nuo gerai prižiūrima sėdynių, bendradarbiavimo tarnybos ir didelis maisto iki puikus traukinyje esantys įrenginiai, daugiau negu 94 % punktualumas norma ir Pasjonujący greičio 186 mph.

Dabar jūs galite keliauti iš Brighton Paryžiaus ir Briuselio su viena kaina kaip Eurostar kartu su keletą UK traukinio bendrovių. Jūs galite lengvai keliauti iš Brighton stočių Londonas įspūdingas St Pancras International su traukinių. Ir tolesnė kelionė su Eurostar traukiniais. Ji imsis 4 hr 13 min iš Brighton Paryžiaus ir 3 hr 59 min iš Brighton į Briuselį. Eurostar tarifas Brighton Paryžiaus traukinio prasideda nuo £ 81.

Jei norite keliauti po Europą tada skaityti svarbi informacija apie Brighton Paryžiaus traukinio ir Pigūs Eurostar Bilietai.

Rašyti komentarą