Keliones nuo niukaslio iki paryziaus

Eurostar jungtys – kelionės iš Brighton Į Paryžiuje Eurostar

parašė , 2012-02-24 21:12

Brighton yra viena iš garsiausių pajūrio kurortai UK. Jis įsikūręs Pietų pakrantės šalyje, Rytų Sussex beveik, sostinėje Londone. Pagrindinė atrakcija turistams, Brighton yra żwirowe paplūdimio, kuris turi barai, restoranai ir naktinių klubų.

Su pastebimai roko, bet jie nėra nepatogu neįsisavinto kojų, kaip kiti paplūdimiai. Taip pat Brighton savo vadinama nuogi srityje, nes Hedonizmas yra didžiausia per vasaros mėnesius. Yra daug gatvėse ir srityse, Brighton, kur jūs galite mėgautis savo pirkinių laiko, iš juostomis didesnėse parduotuvėse, didelis prekybos centrų arba specializuotos parduotuvės, gaminančių daug įdomių rankomis daiktų, suvenyrų, Juvelyrika, juokingi dovanos ir daug daugiau.
Skaityti visą straipsnį 'Eurostar jungtys – kelionės iš Brighton Į Paryžiuje Eurostar'»

Niukaslio parduotuvių, viešbučių, naktinės pramogos ir kelionės Niukaslio į Paryžių Eurostar

parašė , 2011-12-06 22:34

Niukaslio yra vienas iš JK kunkuliuojantys miestai. Ji siūlo kažką visiems svyruoja nuo pasaulinio lygio architektūra, muziejus, paminklus ir parkų, sodų, prekybos srityse ir energingas naktinis. Niukaslio yra svajonė miestas dėl turizmo. Niukaslio yra žinomas dėl savo puikių muziejų, galerijų ir teatrai. Allin’s Orchard & šalies rinkoje yra garsaus Apple ūkio tiekti puikus produkcijos. Šis įdomus – mylėti miestas yra daug barų, restoranų ir naktinių klubų ir Nepraleiskite eiti į puikiai prekybos centrai.

Niukaslio viešbučiai rasite daug apgyvendinimo patalpas šiame mieste. Yra įvairių viešbučiai pagal savo biudžetą. Royal stoties Hilton Gateshead Hotel Malmaison Niukaslio Copthome Hotel Tyne Hotel Jesmond viešbučio kambariai Inn Imperial viešbučio

Niukaslio, darks dabar, nereikia suteikti pateisinimu, nes yra tiek daug galimybių, kad jūsų naktys žavinga
Skaityti visą straipsnį 'Niukaslio parduotuvių, viešbučių, naktinės pramogos ir kelionės Niukaslio į Paryžių Eurostar'»