Frachtavimas jachtų prabanga atostogų Viduržemio jūroje

parašė , 2011-09-30 19:24

Kai jūs turite savo buriavimo atostogų Formentera, Ibiza, jums bus užpildytas su laimės ir virpinti. Dviejų vietų suderinti įvairių rūšių nuotykius ir neramumai savo lankytojams. Pavyzdžiui, saloje Ibiza garsėja savo vasaros Paplūdimys šalys. Vasaros sezono metu Ibiza savo resto barų ir naktinių klubų alsuoja tūkstančių partygoers. Iš tiesų, saloje yra žinomas tarptautiniu mastu dėl savo šalies barai. Kita vertus, Formentera yra gana ir taikiai. Jei norite pailsėti ir likti nuošalyje nuo triukšmo, ši sala yra jums tinka.

Oras sąlyga aplink Ibiza ir Formentera yra paprastai gerai buriavimo ypač vasaros sezono metu. Vasaros sezono metu yra nuo gegužės mėnesio iki spalio. Per šį laikotarpį, 2 salos paplūdimiai yra šiltesnis ypač dėl gegužės pirmojo etapo
Tai yra, kai saulė bus visiškai išeiti plėtoti salos gražus sceneries. Ši klimatas yra ideali aplinka savo buriavimo šventė Formentera, Ibiza, nes jūra yra gana ramus. Vasaros temperatūra yra maždaug nuo 23 ° 28 ° Celsius. Nuo birželio iki rugsėjo mėnesio salos yra mažas arba Nr liūčių ne visiems. Šilčiausi mėnesiai, vasaros sezono, kuris vidurkiai apie 30 ° Celsijaus, yra nuo rugpjūčio iki rugsėjo.

Kita vertus, Ibiza ir Formentera’s žiemos sezono metu yra nuo lapkričio iki balandžio. Paprastai, žiemos temperatūra ne nukrinta žemiau fotometriniams. Yra sniegas, todėl sunku aiškiai plaukti. Nuošalyje nuo Buriavimas, salos Paplūdimiai taip pat turi įtakos žiemos sezono metu. Tačiau Ibiza ir Formentera keletą turistų dar ateis per šio metų laiku.

Saloje Ibiza turi 4 regionuose. Tai apima Santa Eulària des Riu, Sant Josep de sa Talaia, Sant Joan de Labritja ir Sant Antoni de Portmany.

Buriavimo šventė Ibiza ir Formentera per Sant Antoni de Portmany gali būti įdomi atostogų. Ši vieta buvo mėgstamiausia turistams ypač pagal Didžiosios Britanijos. Yra keletas resto barų ir naktinių klubų šiame mieste, todėl vienas iš Ibiza yra labiausiai aktyvių sričių. Be to, Sant Antoni de Portmany taip pat turi dėmesį paplūdimiai.

Sant Joan de Labritja, Šiaurės Ibiza, dalis, esančioms regione yra ramioje ir atsipalaiduoti. Tai gana, nes yra nedaug turistψ, kurie atvyksta į šiame regione. Tačiau jis vienas iš aiškiausių paplūdimiai Ispanijoje. Be kita ko, Sant Joan de Labritja turi išskirtinių Viduržemio augmenija tipo.

Straipsniai apie grybų rūšis ir informacija apie dramblys, svetainėje žinių dėžės.

Rašyti komentarą