Suaugusieji gali turėti jų įdomus per Disney malonumas sala

parašė , 2011-09-30 16:48

Disney indėlis į naktinės pramogos ateina į formą malonumas sala, esančiame žemyn miesto Disney ir formos. Priklausomai nuo parko bilietą, jūs turite tipo, jums gali arba negali būti įtrauktos. Malonumas salos turi daug pasiūlyti tiktų visiems skonio. Ji siūlo 8 skirtingus teminius naktiniuose, su 2 daugiau kelyje. Yra šokių klubai žaidžia įvairių muzikos iš įvairių epochų. Yra komedija klubai, džiazo klubų ir dar daugiau.

Yra daug restoranų ir parduotuvėse, kurios yra atviros visą dieną, kai nereikia jokių įvežimo bilietą. Tikrai gerą premiją tai, kad apskritai stovėjimo yra nemokama malonumas salų, (akivaizdžiai yra mokestis už parkavimo, kuris taip pat pasiūlyti.)
Kitas populiarus nighttimes akcentas yra, vakarienė rodo. Yra didžiulis įvairių pasirinkti iš čia yra tik keletas duoti jums suprasti, kas siūlo. Įspūdingi istorija rutuliotis su daugiau nei 60 nuostabų arklių nors jūs pietavo svarbiausias šonkauliu pokylių Arabijos naktys-žiūrėti. Dolly Parton’s Dixie Stampede (esantis greta priemokos angos Mall). Rodyti tikrai turi jį visi-žirgai, Komedijos, ir šokių, keturių žinoma miltų, pastato į labai patriotinio finalą! Viduramžių laikais, pagal pilis su riteriai jousting ir žaisti žaidimų, o jūs turite šventė. Kitos atrakcionai teminius vakarienė įtraukti žmogžudystė žiūrėti paslaptis, piratai vakarienė nuotykius ir daug daug daugiau.

Bet kurį galite pasirinkti jums užtikrinamas geras maistas ir puikus naktinis pramogų.

Miesto vaikščioti, dalis Universal Studios, taip pat turi paleisti viršų kompanijų, naktis pramogų pramonės. Kompleksas yra panašumų į žemyn miesto Disney (West Side), tačiau jo išdėstymas yra labiau kompaktiškas kaip Disney’s malonumas sala.

Miestą pėsčiomis palei mažų ežerų ir gali būti pasiekiamas tik pėsčiomis. Kiekvienas Atvykimas automobiliu turi parkas yra vienas iš Universal’s dvi didžiulį stovėjimo garažų (kurie yra nemokamai po 6 pm). Iš ten ji imsis tarp 5-10 minučių vaikščioti į miestą pėsčiomis. Čia yra judantis sidewalks.

Kai jūs patekote į miestą pėsčiomis jūs atrasite įvairių klubai, kad tiktų didžiulį muzikinį skonį pvz Motown, Bob Marley, šokių muzika, diapazonas rock’n’ ro, duelling Fortepijonai ir Lotynų ritmas pavadinimas kelias.

Vietose įtraukti Jimmy Buffett Margaritaville, City Jazz. Pat O’Brian Airijos juosta (labai glaudžiai remiantis originalas New Orleans, įskaitant parašo ugnies, vandens fontano), NASCAR Café, Groove ir Bob Marley-A duoklė laisvės (pagal labai daug Marley savo namų į Kingstonas, Jamaika, kurie buvo konvertuoti į muziejus po regis žvaigždė mirties 1981 m.)

Yra ne įvežimo mokestį už miesto vaikščioti, tačiau tam tikrų klubai gali reikalauti padengti išlaidų. Svečiai turi galimybę pirkti raktas į Clubs $ 7,95 plius mokesčių ir tai suteiks įtraukimo į visas vietas.

Kuri vietą aplankyti, mes esame tikri, kad kai kurie iš naktinės pramogos pasiūlyti Orlando padės padidinti jūsų atostogų puikiai.

Norite sužinoti apie degeneracinės kaulų ligos ir vidurių užkietėjimas nėštumo metu? Gauti patarimų iš žinių dėžės svetainėje.

Rašyti komentarą