Gorge Dorset’s Gourmet maisto

parašė , 2011-11-04 14:09

Dorset atostogų, metu visiškai jūs naudojasi skirtingų taikikliai ir patirtimi. Per dieną, jums ir jūsų šeimos ar grupės draugų galite aplankyti Lankytinos vietos zonos, pavyzdžiui, Dorset’s pilių, fortų, turtas, dvarų, sodai ir muziejų. Taip pat galite leisti savo plaukai prarasti savo Dorset švenčių metu Dorset savo įvairių gyva barai ir mados naktinių klubų. Nors Dorset atostogų Kotedώai yra be maitinimo vienetų, gali ne visada manote, kaip virželis valgio visiems. Kartais tokių, jūs galite aplankyti Dorset’s fantastinis restoranų, kai kurie tarnauti Gurmanams pyszności, taip pat autentiški ir egzotinių virtuvių kaip Tailando, Indijos, Japonijos ir Meksikos. Dorset atostogų Kotedώai yra erdvus ir gali sutalpinti daug, taip pat nedidelė grupė žmonių
Dorset atostogų Kotedώai yra taip pat labai arti Dorset savo restoranai. Čia yra keletas puikių restoranų aplankyti, jei norite valgyti pusryčius Gurmanams Dorset atostogų metu.

Gurkha Nimto restoranas

Apsilankykite žinomų Gurkha Nimto restoranas, jei Norėdami atrinkti kai egzotinių virtuvių kaip Japonijos, Kinijos, Indijos, Nepali ir Tailando Dorset atostogų metu. Iš tiesų, šis restoranas yra labai garsaus su svečiai, apsistojantys patogus Dorset atostogų kotedžai. Apsilankykite šiame restorane gydyti jūsų šeima ar draugais į gražus ir ekscytująca valgio Dorset. Siūlomas Gurkha Nimto restoranas Bufet yra labai gerai, taip pat ir apima daugiau kaip 50 įvairių patiekalų, tokių kaip starteriai, sriubos, pagrindinės kursų ir mišinių. Jei norite švęsti šiame restorane jūs galite padaryti taip, kaip restorane galima išsaugoti daugiau kaip 100 svečiai vienu metu. Tai puikus restoranas naudojasi gražus vakarienė gimtadienio ar jubiliejų. Jums meilės restorano atmosfera, taip pat draugiškas ir naudinga paslauga.

Marina

Dar kitos restoranas, kad yra praleisti neturėtų suteikti Dorset atostogų metu yra Marina, kurios tarnauja puikus jūros gėrybių patiekalų. Visi jūros gėrybių patiekalų ruošiami naudojant dieną, šviežią sugavimus šiame restorane atsitinka būti šalia jūros! Visi kitų panaudotų komponentų yra taip pat labai švieži. Rezultatas yra tikrai skanus maistas. Apsilankykite Marina su savo šeima ar draugais, kaip jums meilės yra labai atsipalaiduoti ir Sveikindamas atmosferą. Tiesą sakant, jums taip pat meilės uosto iš šiame restorane vidaus rodinį. Jūs galite aplankyti Marina, pusryčiai, pietūs arba vakarienė. Tai puiki vieta apsilankymo, ypač po ilgos dienos ekskursijos Dorset. Aplankykite Marina prieš antraštę atgal Dorset atostogų Kotedώai komfortą. Chef yra ypač gerai anglų ir prancūzų kalbomis virtuvλs.

Rašyti komentarą