Pjovimo kraštas skaitmeninės rinkodaros potencialą jūsų Pub iš juostos

parašė , 2011-11-03 23:14

Ne visi naktinių klubų ir karštų taškų yra tas pats, ir taip sunku rasti paslaugų ir kitų savybių, suma be tikrai Lankymūsi konkrečios įmonės. Tinklalapį į RateClubs.com pradeda pakeisti kad. Svetainės leidžia žmonėms norma jų konkrečią patirtį ne platų naktiniuose klubuose, barai ir smuklės visoje JAV

“Tokių įmonių savininkai galėtų sąrašą savo verslo dėl RateClubs.com nieko masyvi poveikio, daug žmonių, kad aplankyti RateClubs.com kasdien,” sako Mike Hunter, kurie valdo svetainės. “RateClubs.com yra didžiausia nišą katalogą su daugiau nei 100 000 verslo, sąraše.”
Tinklapio lankytojai gali pamatyti pranešimų paliko kiti ir rašyti savo asmens atsiliepimai apie barai ir barai, Kaljanas holai, sporto juostos, džentelmenišku klubai ir kokteilis holai. Nereikia elgtis su bloga maisto produktų, gėrimų ar paslaugų. Tiems, kurie nori vakarą iš gali aplankyti RateClub.com ir ištirti pagrindinius įvertinimus kairę kitų žmonių vietose beveik bet kur per į Jungtinių Amerikos Valstijų.

Ši svetainė taip pat funkcijos rankingach šokių klubų, barų, alaus sodai, naktiniuose klubuose, komedija klubai ir papildomų pramogų dėmės. Svetainė siūlo puiki vieta vartotojai galėtų pasidalinti savo patirtimi su kitais ir čempionų vietos advokatų ar klubas.

RateClubs.com numato priemones lankytojams rasti savo mėgstamus įmonėms pagal tipą arba vietą. Svetainėje yra visiškai paieškai, nuomos asmenims siekti įmonėms pagal pavadinimą. Verslo pavadinimas ir kontaktinis numeris yra numatyta kiekvieną įrašą.

Tinklapio taip pat siūlo susijusių duomenų, kurių lankytojai gali rasti naudingų apžvalga. Kai kurie miestai dažnai išlaikyti tam tikrus stilius įmonių konkrečioje srityje, o kai kurios kitos bendruomenės gali prisitaikyti prie tam tikro tipo klientų, pavyzdžiui, studentų

Interneto svetainė suteikia naudinga tiems, kurie savo gėrimas ir pramogų verslą siekiant įgyti poveikio ir įvesti savo verslo į potencialių klientų informacijos šaltinis. Vadovai galėtų sąrašą jų verslo reikšmingiausias prieinamas šiandien ne nemokamai internete kataloge. Įmonėms taip pat gali būti į kelias kategorijas. Tai paprastas būdas, savininkai, įvairių barai ir klubai visų rūšių gauti visiškai nemokamai matomumą. Be to, ji tarnauja įvesti paslaugos perspektyvoms, kurie nėra paprastai gali būti informuota apie juos.

RateClubs.com yra naudinga reklamos ir rinkotyros, pagalba už verslo savininkų, kurie nori padidinti savo reitingą ir grynoji pozicija. Svetainė suteikia klientams ir įdomus būdas ieškoti geriausia naktiniuose klubuose, Los Andželas vertinta įmonėms asmenų, kurie faktiškai nuvyko į verslo ir patirties, tiksliai ką verslo siūlo puikus naktį iš miesto.

RateClubs.com prieinama elektroniniu paštu, naudojant patogią formą svetainės. Norėdami rasti daugiau informacijos, apsilankykite >

Rašyti komentarą