Greitasis Asus G55vw kompiuteris

parašė , 2013-09-20 12:39

Asus G55VW yra labai geros kokybės nešiojamasis kompiuteris kuris gali lygiuotis su konkurentais turintis 15,6 colių monitorių ir pasižymintis puikiu aušinimu.

Asus G serija pasižymi įdomiu dizainu vartotojui dėl sidabrinės ir juodos spalvos todėl turi didelę paklausą. Šis Asus G55VW modelis yra atsparus vibracijai bei dulkių kaupimuisi, temperatūros pokyčiams dėl puikios aušinimo sistemos.

Asus G55VW klaviatūra ne kieta yra gaminama iš tam tikros gumos dėl patogumo vartotojui, todėl patogu naudotis rašant.

Šis Asus G55 nešiojamasis kompiuteris palaiko 3D žaidimų kokybę dėl to rinkoje laikomasgreičiausiunešiojamuoju kompiuteriu jis skirtas žaidimams dėl HD ir 3D vaizdo kokybės jums patiks žiūrėti nuotraukas bei jūsų mėgstamus filmus.

Nešiojamasis kompiuteris Asus G55VW savo korpuse turi ypatingą ertmę, kurią atidarius galima prieiti prie bet kokios detalės. Šis Asus G55 modelis turi 3,3 Ghz greitį dėl turbo boost įrenginio, tačiau gerai yra tai, jog jis dirba tyliai be jokio triukšmo. Šis Asus G55 modeliai vartotojų taip nevargins kaip stacionarūs kompiuteriai ir dėl ilgo laiko naudojimosi nepavargs vartotojų akys. Asus G55 nešiojamajame kompiuteryje yra šviečianti klaviatūra, todėl bus galima dirbti tiek blankioje šviesoje tiek naktį raidės ir skaičiai vis tiek bus puikiai matomi.

Šis galingas Asus G55VW nešiojamasis kompiuteris be pastovaus energijos šaltinio gali veikti netrikdomas pilnu pajėgumu nuo 3 iki 4 valandų, vartotojas bus tuo patenkintas, nes prireikus galės kompiuteriu naudotis automobilyje keliaudamas ar netgi iškylaudamas gamtoje.

Rašyti komentarą