Greiti ir patogūs dujiniai krautuvai

parašė , 2013-10-09 10:25

Turintys hidraulinę pavarą dujiniai krautuvai, galintys pakelti iki tonos svorio pritaikytas lengvesniems svoriams, greitai ir patogiai pervežti į reikiamą vietą.

Šie dujiniai krautuvai pagaminti su darbui net tamsoje pritaikytais žibintais, kad būtų gerai matoma erdvė kurioje esate net tamsiu paros metu. Šiame dujiniame krautuve ne tik priekiniai žibintai yra, o ir galiniai, jei važiuosite atbulas įsijungs atbulinės eigos šviesos signalas, kuris įspės aplinkinius jog judate atgal, veidrodėliai pritaikyti tam kad pamatytumėte netikėtas kliūtis atsiradusias už jų ir spėtumėte sustabdyti laiku savo vairuojama dujinį krautuvą.

Kabinoje dujinių krautuvų operatorių saugumui užtikrinti yra įtaisyti saugos diržai, bei kita privaloma įranga apsaugojanti nuo sužeidimų.

Šis dujinis krautuvas gali puikuotis gera aušinimo sistema, geru važiuoklės sustabdymu dėl apgalvotai pagaminto rėmo, o ir patikima hidraulinė sistema yra vertinama ir reikalinga kiekvienam norinčiam nusipirkti kokybišką prekę.

Dujiniuose krautuvuose įmontuoti dujų balionai yra pritaikyti, geros būklės ir patvarūs, variklio dangtis yra didelis ir pilnai atidaromas be problemų, taigi kada reikės pasitaisyti ar pakeisti tepalus tai padarysite be problemų.

Vairas bei sėdynė esanti šiuose dujiniuose krautuvuose yra reguliuojamos, tad net vairuojant įvairaus sudėjimo vairuotojams nebus keblumų, kiekvienas susiras sau patogų vairavimo kampą ir dirbs darbą pilnu rėžimu, be įtampos tad darbas bus atliktas greitai ir sklandžiai.

Dujinių krautuvų stiebas suprojektuotas optimaliai, su plačiu matymo kampu, tai matysite viską ko tik reikės, bei džiaugsitės nauju integruotu skystųjų kristalu ekranu rodančiu aktualius darbe vaizdus.

Rašyti komentarą