Imtis per atostogas Austrijoje

parašė , 2011-12-11 20:36

Jei jūs kada nors norėjo imtis šeimos Pigūs atostogauti, atostogos slidinėjimas, jūs galite planuoti nuostabų slidinėjimo kelionės metu atostogų į St Anton. Srityje yra viena iš gražiausių kurortai slidininkų, atostogų. Kad naktinis gyvenimas yra tiesiog taip įspūdingai kaip slidinėti. Tai jūsų šansas slidinėjimo dienos ne, prisijungti linksmai ne naktinių klubų kurortas aplink. Jūs pastebėsite, kad šlaitai labai supakuotas su sniegas ir kalnai yra sudėtinga. Rasite, kad jūsų dieną linkę yra vienas jūs niekada patyrė bet kur kitur.

Nors linkę yra didžiausi, miesto dažniausiai sporto parduotuvių, viešbučių ir barai. Srityje parduotuvėse yra rasti maždaug dvidešimt minučių nuo Lech. Galite rasti pigių atostogų slidinėjimo atostogas alsuoja labiau įdomus kaip pirkinių anyways
St Anton kaimas yra tiesa Austrijos slidinėjimo kurortas. Rasite daugiau nei galima rasti bet kur kitur neramumai vieną kaime. Jūs ketinate rasti tarpinių šlaitų, bet tiems, kuriems reikia iššūkis, yra kai kurie stačiais šlaitais reljefą ekspertams. Jei jūs manote, kad St. Anton šlaitai labai paprasta, galite pabandyti Valluga linkę netoliese.

Jei jūs ieškote naktį Pramogos, rasite, kad vienoje vietoje išsiskiria. Į Moosrwit yra populiarus hotspot, St. Anton. Rasite šimtai post slidininkų, naudojasi gėrimo arba du šio karšto klubą. Jei jums patinka britų muzikos Griblies yra vieta pradėti savo naktį. Jie britų grupės, kad vaidina visų hitai, kurį norite girdėti. Krazy kengūra juosta yra mountainside juosta. Rasite hip-hop ir roko muzikos pakratoma naktį toli. Jūs galite žiūrėti sekmadienis, mėgaudamiesi gražus stikline vyno eiti.

Pigūs atostogos slidinėjimo atostogas bus matyti daugiau naktinės pramogos, kaip jums galėtų pamatyti vienoje vietoje. Jūs norite sustabdyti ir pamatyti Funky vištienos. Jei jums reikia puikūs gyvų pramogų, tai sustabdyti po devynių vieta. Žiūrėti Saulėtekis Kartouche klubas. Jei jūs ieškote daugiau sudėtingumo, The Platzl Apres yra vieta naktį sustabdyti. Jums bus tiesiog patinka restoranų, St. Anton.

Jei norite greitai hamburger ir smaży, Hamburger Caravan yra vieta eiti. Nereikia dress up, eikite kaip jūs ir Mėgaukitės maistu. Jei jūs ieškote švelniavilnių pietūs, St. Antoner Hof yra penkių žvaigždučių restorane. Labai populiarus restoranas muziejus įsikūręs savrupmāja iš pre pirmojo pasaulinio karo eros ir Kabelinė automobilių stotis yra teisę ten. Jums bus šventė laukinių medžiojamųjų gyvūnų ir kai kurie švelniavilnių vyno. Po vieną naktį valgomasis ir sklastymas jums reikia paspausti linkę kitą dieną dirbti išjungti kai kuriuos pridėta kalorijas. Jūs Pigūs atostogos atostogos, St. Anton negali turėti daugiau emocijų.

Patarimai dėl deginimasis skausmas ir deginimasis simptomai, svetainėje deginimasis teisės gynimo priemonių.

Rašyti komentarą