Kaip išgyventi Valentino diena.

parašė , 2011-12-11 22:22

Gyvenime jūs esate vienas iš dviejų žmonių: jūs arba švęsti Valentino diena ar ne.

Tiems iš jūsų, kurie švęsti Valentino diena ir yra vienas, yra skubėjimo ir kabarotis arba rasti datą pasidalinti ja su (nepriklausomai nuo to, kiek jums, kaip jiems) arba rasti kitų mąstančių bendrą Liaudies grupės veikti kaip draudimo polisas prieš savo naktį, kad švenčia Meilė ir romantika visų formų.

Naktiniuose klubuose ir baruose Sveiki atvykę šių grupių su atviromis rankomis, ir kas žino, galbūt jūsų dienos kitų metų Valentino diena yra šokių…

Kitų bendrosios žmonių, mercifully nepaveiktas slėgio jaustis, jie turėjo būti išlaidų Valentino diena su kažkas, tai tik kitą naktį.
Porų, Valentino diena yra arba smorgasbord viskas soppy ir nemadingas apie yra pora, dingstimi praleisti naktį kartu arba baimės proga, kai į tai, kad jūs ne ilgiau kaip viena kitai tampa neišvengiamos.

Restoranai, Floristai, šokolado kūrėjai ir sveikinimo atviruko gamintojai meilės Valentino diena perkamumą ir pelno pajėgumų. Dviejų lentelių užsakomi visoje šalyje pasirengę mėgautis išpūtė kainas įprasto maisto su ypatingojo “Valentino temomis” pavadinimais. Valentino diena rožės ir kitų gėlės yra snapped ir sunaudojamos didžiules sumas cukraus ir kakavos.

Jei ne švęsti Valentino diena, mano, kad tai nieko, bet prekybos disko ir money-spinner, jaučiasi įsižeidęs, buvo pasakyta, kada ir kaip švęsti meilė jūsų gyvenime (“kodėl turėtų įsigyti gėlės, mano žmona, kai visi kiti veikia?”), tada jums bus rasti sau mažuma… ir galbūt su kryžminių ir įžeidė žmona.

Valentino diena tiems, kurie yra religinės (remiantis Šv Valentino) ir tada romantiškas (nuo viduramžių teismai). Žmonės turi buvo žymėjimo šią dieną su Valentino diena rožės arba konditerijos šimtus metų.

Dėl ko ji verta, galbūt šį kartą jūs geriau po minios.

Straipsnyje parašyta teikti gėlės pristatyti ir pačią dieną gėlės Services.Visit daugiau informacijos apie produktų & Services___________________________Copyright informacija šiame straipsnyje yra nemokamas reprodukcijai, tačiau turi būti atkurtas visas, įskaitant gyvus nuorodos iš šio autorių pareiškimą turi būti įtrauktas. Aplankykite daugiau paslaugų!

Rašyti komentarą