Isle of Wight šeimai palankią Lankytinos vietos

parašė , 2011-12-12 23:07

Jei planuojate gydyti jūsų šeimos šventes, Isle of Wight, jūs padarė teisingą pasirinkimą. Isle of Wight šventės visada supakuota su šeimai palankią dalykų, teisę lankytis paplūdimiai, sodai, pilys, nuotykius parkų valgyti iš teminius restoranų. Suaugusiųjų bus meilė įdomus naktinių klubų ir gyva baruose ir kavinėse. Tai taip pat puiki idėja į vieną atostogų Kotedώai, kurios siūlo svečiams švarios ir prabangūs buvimo per savo šventes, Isle of Wight patikrinti. Šių atostogų Kotedώai yra per uždaryti atstumas nuo turistų hotspots, Isle of Wight dauguma. Čia yra keletas turi apsilankymo atrakcionai šeimoms.
Fort Victoria šalies parkas

Per savo šventes, Isle of Wight su šeima ją taško aplankyti Fort Victoria šalies parke, kuris namai Jūrinis akvariumas, povandeninį archeologija centras, a Planetārijs ir modelio geležinkelio. Šis fort įsikūręs netoli Yarmouth, tik trumpalaikis vairuoti nuo atostogų kotedžai. Pasivaikščioti viršuje, Fort Victoria mėgautis puikus vaizdas ir šviežio oro. Taip pat turėtų pack iškylą krepšelį iš atostogų Kotedώai sėdėti ir džiaugtis su savo šeima į paskirtą iškylą zonoje. Kita vertus, jūs galite mėgautis kai kurie gaiviųjų gėrimų ne į Fort kavinė, kuris išeina nedidelių paplūdimys, žinoma, ir visoje retas akmenys. Kai jūs ir jūsų šeima yra padaryta tyrinėjimais Fort Victoria, taip pat galite apsilankyti pėsčiomis šalia FORTAS miško ploto. Gamta gausu čia, bet įsitikinkite, kad nykstančių voverė ieško. Vaikams, tiek suaugusiems meilės vizito į Fort Victoria šalies parkas per savo šventes, Isle of Wight.

Pelėda ir beždžionių Haven

Pelėda ir beždžionių Haven yra penkių akrų ūkyje netoli Niuportas, dar kartą tik trumpalaikis vairuoti nuo atostogų kotedžai. Jei atsitiktų būti kelionės su vaikais mieste, tada jie privalo mylėti šį parką. Šis parkas buvo pradėtas siekiant numatyti benamiai primatų ir paukščiai, kaip owls saugioje aplinkoje. Įdomu tai, kad Haven vadovauja šeimos ir vis dar nebaigta. Tačiau, tai pat verta aplankyti £ 7,95 už suaugusiųjų, £ 6.95 piliečiams ir £ 6.45 vaikams. Išskyrus gauti galimybę peržiūrėti skirtingų rūšių primatų ir owls, taip pat galite apsilankyti dovanų parduotuvė, kuri parduoda labai gražus suvenyrų. Dėl vaikų žaidimų aikštelė yra malonus vieta mažiems vaikams, nors ir tearoom yra puiki vieta už gaiviųjų gėrimų. A turi apsilankymo Pritraukimas šeimoms per savo šventes, Isle of Wight yra pelėda ir beždžionių Haven.

Rašyti komentarą