Kosta Rika: Garso, šokių ir naktinės pramogos

parašė , 2011-12-12 12:06

Muzika Kosta Rika yra muzikos į šokių. Iš kameros muzikos Salsa yra kažkas visiems. Gyva juostose žaisti įvairių klubai visoje šalyje. Salsa, džiazo, roko, Tango, Tex-Mex, ir Calypso yra visų vietos į įvairių nightspots Kosta Rika.

Jei turite būnantiems ir aplink San Chosė geriausias naktinės pramogos yra rasti El Pueblo Escazu. Čia jūs galite atrasti restoranuose, naktiniuose klubuose ir parduotuvėse. Klubas Twister yra vienas klubą, kuris yra labai well-liked žaidimo šiuolaikinio ir Lotynų muzikos. Papildomai yra El Tobagan ir net jei jie gali tik dėl savaitgalį jie nuolat supakuoti.
Kažkur, El Pueblo Tango baras įsikūręs. Jis turi keletą vyresnio amžiaus gals, kad tarnauti gėrimų ir atlikti sentimentaliu baladžių. Turėtų būti laimingas Argentinos lankytojas ketina būti galėtų išversti dainų. Kartais jūs ketinate turėti gydyti matyti fantastinis tango, atlikti.

Kosta Ricans tikrai patinka šokių ir jie taip labai gerai, kad ji gali būti baisi. Ne per daug cha cha, bet ten tikrai yra daug cumbia, merengue, lambada ir salsa. Atveju, jūs gaunate galimybę prieš eiti į Kosta Rika bando gauti pamokas salsa. Jis tikrai yra tikriausiai labiausiai malonus jums bus leista turėti ir jis tam tikrų leidžia jums žinoti, kad jūs gyvas. Ten yra šokių naktį, bet kokį skaičių klubai visos Kosta Rika, tačiau dauguma viešbučių daug geriau turėti muzikos naktį.

Reikėtų kalbėti ispanų nedidelis kiekis ir esate ieškau vietinius įvykius, tada jums bus leista bandyti skaityti vietinių kortelių Tico laiko ir La Nacíon. Juos būtina pagalba galite rasti vietos filmą kartus ir informacijos apie koncertuose bei festivaliuose.

Kiekvienais metais vasario ir kovo yra tikrai Monteverde meno festivalis, kurios vietos muzikantų ir atvykusių svečių muzikantų. Muzikos vietose pakeisti kiekvienais metais atsižvelgiant į tai, kas festivalis planuotojai turėti omenyje, taigi patikrinkite vietos laikraštyje arba iš esmės prašyti aplink. Vietos Ticos bus kiek daugiau nei malonu jums suteikti bet kokią informaciją, jie jau apie kai kitą veikimas yra.

Kosta Rika yra daugiausia katalikų, dauguma jų šventes atlikite įprasta Katalikų šventės, įskaitant Kalėdų ir Velykų bet 1 atostogų, kad išsiskiria yra juoda Kristaus Esquipulas celebratione. Šis festivalis yra kilęs iš Gvatemalos, bet yra švenčiama visos KostaRikos. Yra tikrai didelis gyventojų Gvatemalos imigrantų, kad tai gali turėti kažką daryti su švęsti.

Nacionalinio Teatro buvo pastatytas per šimtą metų yra tuo metu Kosta Ricans yra išsivysčiusios ten savo nacionalinio teatro verslo. Be to Kosta Rika turi savo simfoninis ir Ticos Wielbić klasikinės muzikos beveik kaip daug kaip Salsa.

Tiems iš jūsų, kad patinka įvairių naktinės pramogos rūšies rasite taip pat keletą pobūdį ir laukinės gamtos ekskursijos. Per Mountverde Debesis miško rasite naktį turai, kad rodo grožį ir laukinės gamtos, kad tik rodo, jog naktį.Visi mėgsta muziką. Yra siela viduje muzikos. Tiesiog atsipalaiduoti išgirsti Lotynų muzikos ir apsilankykite thelatincharts.com gauti daugiau informacijos apie savo mėgstamą muziką

Rašyti komentarą