Ištirti Rich praeityje istorinių pastatų, Melbourne

parašė , 2011-10-26 20:59

Melburnas – vieta, kur kiekvienas, ir kiekvienas gali mėgautis atostogų jų gyvenimo! Viktorija kapitalo miestas yra žinomas dėl savo kontrastas. Galite praleisti Apātisks dieną Paplūdimys ir gyva vakaro, energingas naktinių klubų. Priimti pigių skrydžių į Melburnas aplankyti muziejai, galerijos, bibliotekų ir teatrai. Šimtai žmonių planuojate kelionę į Melburnas ypač į pažvelgti į istorinių pastatų.

Žemiau yra svarbiausias istorinių pastatų Melburnas:

Kuko ‘s namudinės

Kuko ‘s Kotedžas yra vienas iš populiariausių istoriniais konstrukcijų Melburnas. Šis įspūdingi pastatas buvo apskaičiuota tėvai puikus anglų Explorer kapitonas James Cook. Ji buvo pastatyta. 1755. Jei Jus sudomino žinoti daugiau apie Captain Cook nuotykius, imtis skrydžiai į Melburnas ir aplankyti Kuko ‘s Kotedžas
Nors Lankymūsi kotedžas, jūs galite patirtį 18 a. gyvenimą. Dviejų aukštų Kotedžas yra paprastas dar patrauklių dizaino. Pagrindinė dėmesį struktūros yra savo anglų namudinės sodas. Dauguma istorija mėgėjams aplankyti namudinės jaustis Kuko ‘s reisų neramumai. O vaikščioti aplink jums taip pat bus žinoti apie jo tragiškų mirties. Galite įsigyti suvenyrų iš Teminiai dovanų parduotuvė.

Royal parodos statybos ir Carlton sodai

Royal parodos pastatas yra pasaulio paveldo vietų. Parodos pastatas yra įsikūręs Carlton sodai. Šie sodai taip pat sudaro IMAX kino ir Melburnas muziejus. Skrydžiams Melburnas ir jūsų vaikai iki Carlton sodai, kad jie gali išleisti neįtikėtinai dieną apdovanojimai vaikų žaidimų. Paroda centras ir sodai buvo sukurta Joseph Reed dėl tarptautinių parodų, kad vyko 1880 ir 1888. Karaliaus parodos kūrimo funkcijos puikus mišinys įvairių architektūrinių stilių, pavyzdžiui, romaniškojo, Bizantijos, Renesanso ir Lombardic. Šiandien pastatas yra vienas iš didžiausia ir seniausia parodų salės pasaulyje. Tuo pat metu atsižvelgiant apsižvalgyti, jums ateis visoje išsiplečiantis galerijos. Visus per metus, mugėse, prekybos ir kultūros renginiai vyksta ne Didžiosios salė.

Sandbridge tilto

Ji yra pastatyta per Jara istorinių geležinkelio tiltas. Šiandien, tilto tarnauja kaip a pėsčiųjų, taip pat ciklo maršrutą. Nors vaikščioti arba ant tilto, jums ateis visoje didinga valstybinės meno. Tai yra pirmoji plieno tiltas, pastatyti per upės ir buvo pridėtas Viktorijos paveldo registre. Meno mėgėjams skaičių užima skrydžiai į Melburnas imtis arčiau skulptūros ant tilto. Stiklo plokštės ant tilto yra svarbiausias meno vienetų. Tokios grupės informacija šalių, iš kur imigrantams atvyko Melburnas.

St Paul katedra

St Paul katedra yra vienas iš svarbiausių istorinių ir religinių paminklų, Melburnas. Šis gražus katedra funkcijos Gothic pereinamojo laikotarpio stiliaus architektūros. Ji buvo sukurta žinomas anglų architekto William Butterfield. Dauguma pastatų Melburnas, kurie buvo pastatytas 19 a., sukonstruotos su Bluestone. Tačiau, St Paul katedra yra tik pastato, pagaminti iš smiltainio. Kasmet daug turistų imtis Pigūs skrydžiai į Melburnas ypač Norėdami pamatyti gražus interjeras. O vaikščioti aplink, jums ateis visoje choras ir vamzdžio organas.

Rašyti komentarą