Santa Monica arba Vakarų Los Andželas barai?

parašė , 2011-10-25 22:19

Naktinės pramogos jums patinka rūšies bus nustatyti, kokios, juosta bus norite aplankyti Los Andžele. Jūs taip pat turite apsvarstyti savo grupės dydis nustatyti, ar jūsų pasirinkimas juosta gali sutalpinti visus jus. Jūs turite planuoti išvengti nelengvas uždavinys išrinkimo kurios juostą norite eiti vienuoliktoji valandą.

Paprastai, tiems, kurie nori išlyginami laukiamųjų salių, naktiniuose klubuose, West Hollywood būtų geriausia zonoje pasilikti. Jei jums patogiau daugiau nustatyta atgal juostos ir norite išvengti problemų priimamajame, Santa Monica ir Venecija yra tikriausiai geriausias hotspots išleisti didžiąją dalį savo laiko.
Paprastai, srityse, kur galite parkas ir vaikščioti tarp vietų įtraukti Hollywood, saulėlydžio juostelės, West Hollywood, ir Main Street į Santa Monica. Centro LA yra daug žadantis sritis, bet ji yra liūdna naktį. Yra keletas geros barai ir holai aplink, bet jūs norite vaikščioti tarp jų toje apylinkės.

Kai jis ateina į vairuotojo atstumais, kaip jūs einate į Vakarų Los Andželas barai, West Hollywood yra 10 minučių kelio automobiliu nuo Hollywood. Holivudo į Santa Monica, kita vertus, užima apie 35 minučių vakare. Taip pat galima samdyti kabina, kuri nuves jus į kitų izoliuotų vietų Santa Monica rytinėje dalyje jei norite ieškoti kitų barai.

Vakarų Los Andželas juostos ir kitų pramogų vietose toliau teikti esmingiausią LA naktinis ir patirtį klubas-hopping. Saulėlydžio Boulevard, įvairių Los Andželas gay baruose & lesbiečių naktiniuose klubuose, Santa Monica Boulevard, cozier kavinės iš juostos Medford, Robertson ir Beverly Bulvāru yra tik keletas iš geriausių turi-sustoja srityje. Išlygos ir užklausų, galite patikrinti dabartinės aukcionai viršų barai Vakarų Online.

Kaip minėta pirmiau, Santa Monica naktinės pramogos suteikia jums šaliai be hassles į duris. Barus, Santa Monica gali tilpti beveik bet kokios šalies gyvūnų. Nors la yra žinomas dėl savo VIP stiliaus klubai VIP Įžymybės, barus, Santa Monica Sveiki net vidutinis darbo žmonių, kurie nešioja paprasta džinsus ir Patron.

Rašyti komentarą