JFK Airport Viešbučiai ir moteliai

parašė , 2011-10-23 15:46

Nėra vieno centrinės terminalo, apsuptas visų kitų terminalų. Kiekvienas atskiras terminalų turi savo stovėjimo aikštelė ir kiekvienas yra spalvotai atskirti jį nuo kitų terminalų.

1 Terminalas: Žalia ColorTerminal 2: žalia colorTerminal 3: Žalioji ColorTerminal 4: mėlyna ColorTerminal 5: geltona ColorTerminal 6: geltona ColorTerminal 7: Orange ColorTerminal 8: raudona ColorTerminal 9: raudona spalva

JFK oro uostas transportas:

Jei keliaujate į oro uostą, turėtų leisti pakankamai kelionės laiko gauti į oro uostą. Galite keliauti miesto taksi, JFK automobilių paslaugų arba JFK pervežimo limuzinu paslauga.u0009Niujorke yra vienas rūmuose pasaulyje, kur jūs rasite viską galima galvoti apie – geriausias virtuvių, tastiest maisto, Magisko Viešbučiai ir fantastinis naktinių klubų
Kiekvieną minutę jūs galite patirtį kažką naujo! New York City yra geriausias transporto paslaugas: veiksmingą traukinių, bėgiai, metro ir heliports.

Naujas turi tris stambius oro uostus heliports mieste esančios su be pasirinkti.

JFK yra nauja dauguma žmonių ir daug naudojami oro uostų esančioms Queens County Jamaika Bay. Ji gali paslaugas daugiau nei 80 aviakompanijų su be to, bendrosios aviacijos terminalo verslo ir privačių lėktuvų, daug krovinių terminalus ir pagrindinių lėktuvas, aptarnavimo įrenginius. JFK veikia 24/7 ištisus metus! La Guardia-LLV uostas laikomas Borough Queens New York City sienų sunaudojimo Bay ir Bowery Bay. Ji 73 vartai su dviejų pagrindinių takai, kurie yra prijungti prie multi-story automobilių stovėjimo aikštelė.

EWR – Newark laisvės tarptautinio oro uosto esančių Essex ir Sąjungos Counties yra kitas įsidėmėtina oro uoste, veiklos ištisus metus New York City. Downtown Manhatanas sraigtasparnių oro uostas, naujas yra viena iš labiausiai pažangių heliports pasaulyje, galutinio vartotojo komfortą ir patogumą. DMH, esantys Rytų upė yra keletą minučių diskai iš JFK, Newark laisvę, LLV ir Teterboro oro uostus, todėl ideali prieigos taško visų tipų žmonių kelyje! TETERBORO oro uostas (TEB) tarnauja Boroughs, Teterboro, Moonachie ir Hasbrouck Heights Bergen apskrities, New Jersey ir yra tik 12 mylių atstumu nuo midtown Manhetene.

Kalbėti apie heliports Manhatanas turi keletą pagrindinis heliports, kurie aptarnauja viešųjų ir privačių Sraigtasparnis bendrovėms. Tai apima sraigtasparnių oro uosto institucija Downtown Manhatanas/Wall Street uostas, kuris yra viešųjų sraigtasparnių oro uostas, esantis apie trijų mylių nuo miesto centras Niujorke, East 34th Street sraigtasparnių oro uostas ir Vakarų 30th Street sraigtasparnių oro uostas.

Kiti oro uostai New York City yra Albany Airport, Buffalo t, Fort Drum oro uosto, Stewart oro uosto Newburgh, PlattsburghAirport, oro uosto Rochester didesnis ir Sirakūzai Hancock tarptautinio oro uosto Sirakūzai. New pvz., Sullivan County oro uosto Monticello, Niagara Falls tarptautinio oro uosto Niagaros krioklys, Ogdensburg oro uosto Ogdensburg ir Main Street, Copenhagen tarptautinio oro uosto Main Street, Copenhagen yra tarptautinės bendrosios aviacijos oro uostų.u0009Monrealio oro uosto pasirinkimų paprastai centras dėl trečiosios judriausių oro uosto Kanadoje: Monrealio-Trudeau tarptautinis oro uostas. Jos vardas yra kažkas piktnaudžiavimas, nes oro uostas yra įsikūręs, ne faktiškai Miestas Monrealio, bet 20 kilometrų į Dorval miestą, Kvebekas. Kad yra trumpas, 20 minučių kelio automobiliu, lengvai padaryti automobiliu arba visuomeniniu transportu. (Daugiau apie šias pasirinktis per minutę.)

Ką siūlo Monrealio oro uosto

Pirma, Pažvelkime į privalumus skrydį iš Montrealio oro uosto.

Gauti daugiau informacijos Niujorkas oro uostų >

pagrindinių oro uostų Niujorke, pagrindinių oro uostų, new york, Niujorkas oro uostų

Rašyti komentarą