Jūs ieškote Chic naktinių klubų aplink Kensington Olympial viešbučiai?

parašė , 2012-02-01 10:23

Baruose ir klubuose Londone jojimo aukštas dėl kelionės bumu maksimumo, pristato spektaklis rūšiuoti savo lankytojams. Rūpestingai vynus, stiprus kvapas alaus darykla, muzikos ir šokių, be to, kad jums gali rankena rasite šių madinga draugų ir pažįstamų pal su. Tiesiog mesti akmenį nuo Kensington Olympial London viešbučiai, šios juostos yra po savo širdies, Taigi, tiesiog Zakrapiać toli ir šokių night out. Štai sąrašas kai kurių iš šių pagrindinių baruose ir klubuose, London:

151 Naktinis klubas rasti šio klubo baro rūsys, viena iš labiausiai ieškoma po vietose, King’s Road, London. Prisijungti puikus personalas, atšilimas jums karštos gėrimas jūsų lentelės, su naujausią muziką savo ausis.Sūpuoti savo naktį iš šio kietas juostoje, kartu su kai kurių labai madingas šalis minios
Klubo zacisznej dalis yra įsipareigojusi miltų skyrius, jūsų padλti. Pabandykite šią vietą, kuri metes iš aukščiausiųjų malonu savo biudžetą.

Cadogan ginklų Šio dėmesio pub skleisti dviejų kolosalus aukštų, padaryti savo namuose šviežios ale, daug reikalavo ir kas aplink craved. Su nuostabų Biliardo kambarys ir baseinas lentelės turi lydėti jį, juostoje tik ženklų teisė paskirties. Mėgaukitės sūrio mėsainiai, namų padarė dešra ritininis tarp daug kitų išskirtinių ir puikūs maistas. Jie siūlo jums boozing, ucztowania ir žaisti baseinas, tik £ 10.

Cumberland ginklų Norite šventę yummy Viduržemio jūros pyszności su jūsų stiklinė alaus bet neturi idėjos, kur eiti? Mes gali padėti jums šiame skrandžio pub, kuri numato jūsų malonumas egzotinių Viduržemio virtuvė ir kokteilių žinyno. Lokys yra kaina tik £ 3.40 ir vyno ne £ 12.50 už butelį. Vietoje jo North End Road, Hammersmith. Rezervuoti prieš vyksta iš ten iš anksto, ypač savaitgaliais.

Lajos ir Sceptre klubas pakrovimas į stiprią anglų tonas neareštuotinumo ale geriausias ir gėrimai mieste. Jis išsaugo artėja su įdomių pristato ir konkursų savo svečiams. Mėgaukitės Steaks, ypač dėl trečiadienis, o jei norite priimti įtrūkimai į karšto kepsnys pietūs, rasti sekmadienį.

John Rodricks yra svetainė, kuri siūlo Kensington Olympial London viešbučiai asocijuotasis redaktorius. Keliautojus galite pasirinkti iš įvairių diapazoną, Kensington Olympial viešbučiai netoli Kensington Olympial viešbučiai vamzdžių stotį

Rašyti komentarą