Christian Louboutin

parašė , 2012-01-31 18:44

Christian Louboutin Įkvėpimas tapti avalynės dizaineris atsirado jo vaikystės metų žiūrėti showgirls ne Paryžiaus naktiniuose klubuose. Jis myli kaip aukšto heel po kojos grožio ir taip pat įsitikinęs moterų buvo, kai jos wore bateliai. Iš jo vaikystės dabar, Louboutin padarė šimtus skirtingų dizainų ir batai, kad galima padaryti bet moteris jaučiasi sudėtingų ir gražus.

Jo parašas prekės ženklas yra blizga, ryškiai raudona lakuotos vienintelis apačioje kiekvieno jo batai. Šį raudona vienintelį buvo įtrauktas 1992 m. per atsitiktinio eksperimentą. Jausmas, kad savo batų buvo trūksta kažką, jis paėmė ryškiai raudona nagų lakas ir dažytos vienintelis. Ji buvo sėkminga ir dabar yra nuolatinis stendas dėl jo batai.
Šis dizaineris tikslas buvo, kad moteris išvaizdą seksualus ir jos kojų, atrodo taip ilgai ir gražus kaip jis galbūt galėtų padaryti. Jis nori juos jaustis įgaliojimus ir Konfident. Christian Louboutin batai padλjo Stiletas stiliaus atgal dešimtojo dešimtmečio pradžioje. Daugelis krikščionių Louboutin batai yra daugiau kaip 4 cm. Tačiau jis suprasti, kad kai kurios moterys pirmenybę mažesnis obcasie stiliai ir atsiskleidė jų keletą skirtingų dizainų, taip pat.

Šie batai būna įvairių dizaino, spalvų ir formų. Jie taip pat mėgsta moterų visų amžiaus grupių ir klases. Beveik kiekvieną mados žurnalas ir raudonų kilimų atveju asmuo bus rasti Louboutin batai. Nors yra yra aukšti kulniukai, jie yra labai universalus ir galima dėvėti su džinsus Czarujący oficialią chalatą. Ši avalynė buvo taip atitinkamų ir populiarus, kad jie net laimėjo mados apdovanojimai. Christian Louboutin batai buvo deklaruotos labiausiai prestižinių moterų batai tris tiesios metų.

Žmonės, kurie nori rasti šių batai pirkimo galite rasti įvairiose vietose, kad parduoti juos. Aukšto pabaigos universalinės parduotuvės yra puiki vieta rasti daug įvairių dizaino iš garsaus ženklo. Taip pat yra oficialiai laikyti, kad padės pirkėjai Boutiques, kad parduoti tikrą Louboutin batai. Kita vieta ieškoti ir apsipirkti už šių batai yra interneto svetainėje, Shopstyle Louboutin. Ši svetainė demonstruoja daugiau kaip trisdešimties puslapių dizaineriai batų.Žmonės, kurie nori rasti šių batai pirkimo galite rasti įvairiose vietose, kad parduoti juos. Aukšto pabaigos universalinės parduotuvės yra puiki vieta rasti daug įvairių dizaino iš garsaus ženklo. Taip pat yra oficialiai laikyti, kad padės pirkėjai Boutiques, kad parduoti tikrą Louboutin batai. Kita vieta ieškoti ir apsipirkti už šių batai yra interneto svetainėje, Shopstyle Louboutin. Ši svetainė demonstruoja daugiau kaip trisdešimties puslapių dizaineriai batų.

Ši bendrovė bus toliau daryti daug moterų laimingas su savo elegantiškas ir madingi batai. Kiekvienais metais, dizaineris, Christian Louboutin toliau bus įspūdį su savo naują stilių ir įkvėpė batai mados pasaulis. Bet kuri moteris, kurie nešioja Christian Louboutin batai bus jaustis spalvingi ir taip pat seksualus iš savo galvą į jos pirštai.

Prekių ženklo Anderson rašo apie krikščionių louboutin ne shopstyle.

Rašyti komentarą