Ką reikia žinoti planuojant pirkti patalpas biurui?

parašė , 2019-08-27 12:42

Nusprendėte kurti verslą, tačiau dar neturite vietos? Tuomet gali būti aktualūs įvairūs biurai Vilniaus senamiestyje ar kitoje sostinės dalyje. Išsirinkti tinkamą vietą biurui – sudėtinga užduotis. Nesvarbu, koks jūsų verslas, tačiau vykdyti veiklą reikia tam tikroje vietoje, o dar geriau, jei ta vieta tinkamoje vietoje. Kodėl tai taip svarbu? Tai svarbu dėl to, kad tinkamoje vietoje įrengtas biuras neš pelną ir naudą jūsų verslui.

Gyvenu senamiestyjeSvarbiausia – lokacija. Pagalvokite, kokia vieta jūsų verslui būtų pati tinkamiausia? Jums reikia gerai parinkti tinkančią vietą, nes netinkamoje vietoje nesulauksite klientų, o darbuotojai nenorės pas jus dirbti. Ar toks verslas bus sėkmingas? Tikriausiai, kad ne. Taigi, renkantis vietą reikia pagalvoti, kad vieta turi būti tinkama darbuotojams. Tai reiškia, kad netoliese turi būti patogus susisiekimas viešuoju transportu, o šalia darbovietės biuro – erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Tokiu atveju tiek klientai, tiek ir darbuotojai galės patogiai atvykti viešuoju transportu ar savo nuosava transporto priemone. Taip pat vieta turi būti parenkama priklausomai nuo vykdomos veiklos. Kai kurioms veikloms vykdyti geriau tinka užmiestyje esančios patalpos, o kai kuriems palankiau miesto centre ar senamiestyje. Pavyzdžiui, mieste patogioje vietoje įrengtas biuras, kurio veiklos pobūdis susijęs su informacinėmis technologijomis bus gerai parinkta lokacija.

Biuro patalpų dydis ir teisingas išplanavimas – svarbus sprendimas. Dydis parenkamas ne bet kaip, o atsižvelgiant į vykdomos veiklos mąstą. Kuo daugiau darbuotojų turėsite, tuo didesnio biuro reikės. Kartais veiklos biurai išskirstomi skirtingose vietose, tuomet reikia pagalvoti, kiek maždaug darbuotojų reikės samdyti ir pagal tai nuspręsti, kokio dydžio biurai reikalingi tam tikrose vietose. Ne mažiau svarbu parinkti tinkamą išplanavimą. Biuras turi būti patogus tiek darbuotojams, tiek ir atvykusiems klientams. Taigi, pagalvokite apie įvairias biuro zonas, kurios bus reikalingos. Labai patogūs biurai Vilniaus senamiestyje, kuriuose suderintos darbo vietos zonos su poilsio bei klientų priėmimo erdvėmis. Taip pat svarbios ir tokios erdvės, kaip susirinkimų salė ar, jei galite, tai kelios susirinkimų salės, kurios yra skirtingų dydžių.

Biuras turi būti ne tik geroje vietoje, bet ir tinkamai suplanuotas bei įrengtas. Netaupykite biuro baldams ir remontui, nes nuo to priklauso ne tik įmonės prestižas, bet ir darbuotojų noras čia dirbti. Tinkamai suplanavus erdves, galima sukurti jaukią ir darbingą atmosferą, kurioje jausis gerai tiek darbuotojai, tiek ir atvykę svečiai.

Rašyti komentarą