Kai yra $790 a vagystės dėl batų? Kai jis yra Christian Louboutin batų parduoti!

parašė , 2012-01-24 22:00

Ar jūs ieškote kad specialios batų, jūs žinote vienas, kad pora, kad daro jus “vienas”, kad reikalas? Jums reikia kokybės ir stilių? Jums reikia “kad ieškoti”? Tada jums reikia Christian Louboutin batai.

Christian Louboutin buvo infatuated su moterų batai nuo amžiaus 12, galbūt iki šio amžiaus, tačiau gali būti patvirtinta ne 12. Kai Louboutin buvo dvylika jis nukniaukti nuo mokyklos ir praleisti laiką ne vietos Paryžiaus naktiniuose klubuose, nes jis buvo sužavėti kostiumai. Louboutin yra cituojamas kaip sakydamas: “[showgirls] įtakos man daug. Jei jums patinka aukšti kulniukai, tai tikrai ultimate aukšto posvyris – viskas apie kojų, kaip jie atlikti patys, kūno puošimas. Jie yra galutinis piktogramos.” Christian Louboutin yra kredituojama prisotinimas stilettos ir anksti 90s, jis kreditus Madona, kurie wore jų dieną ir naktį, net sceną

Rytų augo Paris, Louboutin reguliariai lankėsi senas muziejus, kuris buvo ženklas Stiletas su didelis raudonas x per ją; Matyt bateliai buvo uždrausta, nes kulniukai sugadintas, parketas. Tuo metu visi buvo dėvėti platformų, ten buvo keletas stilettos aplink iπskyrus tuos, kurie, showgirls wore. Jis pradėjo brėžinys stilettos dėl savo vadovλlius ir nuopjovas popieriaus. Vieną dieną draugui davė jam Roger Vivier knyga, batų dizaineris, Christian Dior iš 1950 ir kredituojamos į Stiletas išradus vyras. Louboutin rado savo telefonu ir Louboutin batų gimė, arba procesas prasidėjo vistiek. Kai jis buvo 16, jis buvo išnuomotos dizaino batai Folies Bergere, verčia jį sukurti batai kas galėtų išlaikyti šokių ir vis dar atrodo stilingas ir dramos. Charles Jourdan ir tada Chanel ir vėliau Yves Saint Laurent dirbo kitą Louboutin. Jis taip pat padėjo, curate muziejus, atgaline data už Vivier, kai jis buvo jo 70s. “Vivier išmokė mane kad svarbiausia batų yra kūno ir kulno,” sako Louboutin. “Kaip gerai, kaulų struktūros, jei galite gauti teisę likusios yra makiažas.”

1991 M. Louboutin atidarė savo parduotuvę Paryžiuje. Parduotuvė, kur jis gavo tokių klientų kaip princesė yra cituojamas kaip raginama jo Monako Caroline parduotuvė “taip Anouk Aimee”, likusi batų mados istorija. Louboutin dabar yra butiki Paryžiuje, Manhatanas ir Beverly Hills, su parduotuvė greičiau Maskvoje kalbėti. Žymelę Jennifer Lopez ir Alicia Keys, Louboutin yra žinomas dėl savo stilių, kokybės ir individualumą. Su stilių ir modelių nuo mažo $100’s “įkainoti, ir Miljardieris” vartotojo pagamintoms prekėms, Louboutin batai yra produkto ir kaina punkte, kad atitiktų bet kurios arenoje payless vietos arba mega mart. Jei norite stilių, finezji ir Prancūzijos pagaminti produkto kokybės, tai yra jūsų vienintelis pasirinkimas ir kokia kaina, jūsų kojų bus pasakyti, kad verta!

Rašyti komentarą