Medaus mėnesį paskirties vietas visame pasaulyje

parašė , 2012-01-25 14:44

Honeymoon yra galbūt geriausias laikas per savo gyvenimΰ. So don’t let savo planus, eikite haywire. Iš tikrųjų, yra daug viršų paskirties vietų visame pasaulyje. Tai puikus laikas gauti romantišką, pailsėti ir praleisti daug laiko su savo sutuoktiniu. Toliau čia aš trumpai diskutuoti apie keletas svarbių vietų visame pasaulyje.

Medaus mėnesį Singapūre Singapūro miesto valstybė siūlo daug galimybių, kad savo medaus mλnesα nepamirštamą patirtį. Nieskalany paplūdimiai, panoramiques, atogrąžų klimatas, egzotinių kurortus, išgalvotas restoranų, vyksta naktinių klubų turi, tai padaryti savo medaus mėnesį Singapūre iš tikrųjų specialusis. Neskaitant įprasta briskness, miestas taip pat siūlo privatumo ir ramybės, kurių reikia romantišką evakuavimo. Šalis yra taip pat garsėja švarą, prekybos centrų, pasaulinės klasės virtuvių ir draugiškų žmonių
Jūs kartu su mylimajai būtų tikrai mėgautis kelionę į Sentosa sala. Delfinų lagūnas, drugelis iš vabzdžių parkai ir sodai, egzotinių bus tikrai mesmerize jums. Jei esate pirkinių Bifeļāda, daug prekybos centrų, esančių Orchard Road bus pasiūlyti jums puikus galimybes. Ir jei norite skonio etninės skonio, tada šiek tiek Indijos, Kinijos Town, arabų Street ir Malajų kaimas yra puikiai vietų aplankyti valgomasis ir parduotuvės.

Londonas medaus mėnesį iš tiesų yra puiki vieta medaus mėnesį. Šis sostinė stambių objektų įtraukti Buckingham Palace, Vestminsteryje Abbey, Trafalgar Square, London bokštas, Tower Bridge, Karaliaus Alberto Hall, London akis ir Big Ben. Taip pat galite apsilankyti ir Britų muziejaus, Tate galerijų ir nacionalinių meno galerija. Neskaitant, šalies namų daug klubai, restoranai, kavinės ir barai. Taip pat galite rasti labiausiai vyksta naktinis gyvenimas miesto. Tačiau jei jums atrodo už medaus mėnesį Londone, jums reikia planuoti anksti, kaip daug lankytojai pulko į šį miestą ištisus metus iš įvairių pasaulio dalių. Tikiuosi, kad pirmiau minėtas medaus mėnesį, paskirties vietas yra patiko jums visiems. Visi šie atostogų paskirties vietas yra verta aplankyti.Laimingas medaus mėnesį!

Rašyti komentarą