Kaip išvalyti aliuminio indus

parašė , 2017-04-27 20:07

Kartais Linoksa aliuminio produktai gali tarnauti visai ne pramonėje, o paprastame kasdienyje ūkyje. Taip yra, jeigu naudojate aliuminio indus. Pastarieji yra gerai vertinami virtuvės šefų, nes neturi kenkiančio poveikio (kaip, pvz., turi teflono indai) ir taip pat su jais gali skaniai ir sveikai pasigaminti maistą, patys indai labai lengvi, o ir lengvai išvalomi.

Leiskite indui atvėsti

Aliuminio dirbiniaiPirmas dalykas, ką reikėtų daryti, norint išvalyti aliuminio, arba netgi bet kokį kitą indą – leisti jam atvėsti. Tai svarbus dalykas, kadangi kai indai karšti, niekam nėra gerai juos valyti. Jūs galite apsideginti, sugadinti valymo įrankius ir tai gali pakenkti pačiam indui. Aišku, jeigu esate tvarkingas ar net pedantas žmogus, jūs gal tiesiog nepakęsite minties, kad kažką einate valgyti, kai stovi ant dujinės neplauti indai. Tačiau tada reikėtų paieškoti kitų sprendimų. Galbūt šiek tiek palaukti, kol pravės, tada išplauti ir eiti valgyti. O gal tiesiog įdėti į indaplovę ir ten palikti, nesukant galvos.

Atmirkti

Kartais aliumininiam puodui ar keptuvei prireiks atmirkti, jeigu ten kas nors pridžiuvo. Vieni labiausiai pridžiūstančių maisto gaminių yra košės. Kadangi jos būna padarytos iš kažkokių sausų granulių ir drėgmės. Verdant košę tos granulės suminkštėja ir tampa vientisa mase. Tačiau paliktos ant puodo kraštų, jos vėl ima netekti drėgmės, tiesiog prisiklijuoja ten ir jau nieko nepadarysi. Taigi, kartais nėra kitos išeities, kaip prieš pradedant plauti, šiek tiek užmerkti pridžiuvusius indus, kad granulės ir vėl atmirktų ir lengvai nusivalytų. Taip pat ir tais atvejais, kai aliuminio puode kas nors prisvilo, tenka padaryti tą patį.

Valymas

Šveistukai ir šluostės, kempinės – tai įprasti indų plovimo įrankiai, kurių reikia, plaunant indus. Jie tinka ir valant aliuminio puodus, lėkštes, šaukštus, puodelius ar kita. Taip pat, jeigu norite išsaugoti rankų drėgmę ir sveikatą, galite plauti su guminėmis pirštinėmis. Valymo priemonės turi būti parinktos priklausomai nuo to, ką valote. Aliuminiui šveisti tinka net ir stiprios valymo priemonės, jeigu jų reikia, tokios kaip šveitimo milteliai.

Rašyti komentarą