Kaip pasilikti vėsus karštame ore

parašė , 2013-01-25 12:52

Kaip pasilikti vėsus karštame oras Palangoje atrodo yra senas amžiumi klausimas, bet kasmet mums reikia kažko, kad pasiliktume ramiems karštame ore. Šis straipsnis padės jums pasilikti vėsus šiame ore. Vienas iš didžiausių šio oras Palangoje pavojų yra karščio banga, kuri padidino dehidracijos pavojų. Šitos susijusios su karščiu problemos gali svyruoti nuo mažo nepatogumo visiškai į medicinos sąlygoms grasinimą. Tokiu būdu vasaros karštis yra ypač sudėtingas ir potencialiai pavojingas. Mes turime sutaupyti mūsų pats nuo šio oro, kiekvienas žino, kad medvilninis apsirengimas yra karalius karštame oras Palangoje Tai išgelbės jus nuo karšto oro, jūs galite dėvėti laisvai tikdamas medvilninį apsirengimą, ir lengvos spalvos jei galimas; tamsesnis dažytas apsirengimas sugeria daugiau karščio, kai jūs esate statytas, kad nukreiptumėte saulės šviesą.

Yra keli patarimai, kad padėtų jums likti vėsus karštame ore.

1) Panaudokite lengvą svorio apsirengimą, turėti lengvas spalvas todėl, kad tamsi spalva sugeria karštį, kai jūs esate ant priekio į saulės šviesą.

2) Sulaikykite savo odos rūpinimosi losjonus ar toners vėsioje vietoje, turėti mažiau temperatūros, jie bus duoti jums vėsų jausmą, kai jūs pritaikysite juos savo odai.

3) Gėrimas daug skysčių todėl, kad, kadangi jūs prarasite daugiau skysčio negu normalus, svarbu pralenkti viršuje jūsų aprūpinimą. Tai taip pat padės jūsų odos žvilgsniams, labiau gaivinantiems ir teisingiems.

4) Sutvarkykite savo kasdieninį veiksmą rytinių pradžioje valandų ar vakarinių pabaigoje valandų, jei galimas todėl, kad jie yra vėsesni dienos laikai.

5) Sulaikykite šaldiklį jūsų orai Marijampolėje ar skysčius, kadangi diena tęsia, ledas ištirpins ir duoda, daugiau gaivina ir vėsus vandens ar bet kokių kitų skysčių aprūpinimas.

Daugiausia žmonės paprastai dėvi Vietą iš kurios mušamas golfo kamuoliukas, Bako viršūnės ir šortai, kad pasiliktų ramūs vasaros sezoną.

Rašyti komentarą