Vadovas, kad atlaikytų nurengimą geresniam energijos vartojimui

parašė , 2013-01-30 11:27

Tai galų gale baigiasi į daugiau energijos vartojimo ir aukštesnės elektros sąskaitos tik dėl gavimo jūsų pageidaujamos temperatūros ir to ilgesniam laikotarpiui priežiūros. Vadinasi jūsų geresnio energijos naudojimo ieškojime, jūs turite pradėti nuo orai Vilniuje nurengimo įdiegimo. Oro nurengimas yra procesas patvirtinti pratekėjimą ir drafty taškelius žinomuose rajonuose name ypač tie, kurie yra labiausiai linkę į tarpus ir duobes, kur karštis galų gale pabėga. Pirmiausiai svarbu, kad jūs nustatote ir įsitikinate tekėjimo taškelių anksčiau, negu jūs įdiegsite šį gyvybingą naminį komponentą.

Yra skirtingų orai Vilniuje ruožų tipų, ir dauguma jų priklauso nuo rajono ar vietos, kur jūs įdiegsite juos. Kitas daugumos šitų oro ruožų skirtumas yra kainų diapazonas. Yra nebrangių tipų nuo žemai į vidutines kainos normas tuo metu, kai kiti turi brangias kainas. Tačiau, būtina atsiminti, kad tai yra daug geresnė investicija ir kaina, kurią jūs ketinate išleisti, yra daug įperkamesnis negu jūsų stambi elektros sąskaita.

Kitas esminis komponentas, kad svarstytų turi žinoti skirtingus rajonus jūsų kambaryje ar naminiame interjere, kurie yra žinomi karščio praėjimai, kad išvengtų vadinasi daugiau karščio praradimo sukėlimo. Mansarda specialiai liukai yra rajonai, kurie gali leisti karščiui tekėti iš naminių patalpų. Fizika dėl karšto oro kyla, yra ganėtinai suprantamas ir taikomas šioje susitikimo vietoje. Vadinasi, tai turi būti viena iš vietų, kurias jūs turite pirmiausiai garantuoti anksčiau kur nors kitur name.

Durys ir langai yra panašiai pradinis taškas, kur jūs galite laikytis pratekėjimui ir drafty taškeliams. Paimkite atsargų vertinimą pusių ir pagrindus durų ir patvirtinkite juos uždarytas su orai Vilniuje ruožais, kad išvengtumėte eikvoti brangią energiją jūsų namuose per jūsų šildymo sistemos dvigubinimą. Yra panašiai koridorių ir nereguliarių taškelių, kurie turi įtrūkimus ir tarpus kartais dėl rūbų dėvėjimo ir plėšymo. Yra kasetės tipų oro nurengimo, kurį jūs galite panaudoti, kad pataisytumėte šią dilemą. Jūs galite iš tikrųjų ieškoti tekėjimą ar tarpus orai Prienuose paviršiuose per naudojimą uždegtų žvakių ir stebėjimą, jei žvakės liepsnos juda.

Sutaupykite vertingą energiją ir įsitikinkite, kad jūs turite išmintingą elektros naudojimą per žiemą ir šaltus sezonus ar net kai temperatūra pakyla aukštai. Studijuokite ir supraskite oro nurengimo techniką, kad padarytumėte didžiąją dalį jūsų tikros turto investicijos.

Rašyti komentarą