Kaip pasirinkti jūsų sodo baldus ir priversti tai trukti

parašė , 2013-01-22 10:41

Sodo baldai yra dabar mada dalykas, kadangi vidaus kiemas ir sodas vis daugiau ir daugiau tampa papildoma funkcine erdve į namus.

Anksčiau, negu jūs nupirksite bet kokius sodo baldai smarkiai rekomenduojama, kad jūs padarytumėte kažkokį tyrinėjimą. Darbas taip labai padidins jūsų galimybes pirkti sodo baldus, kurie yra teisingi jums ir truks jūs ilgas laikas. Sekantis yra kai kurie svarbūs patarimai, kuriuos jūs turite svarstyti anksčiau, negu jūs nupirksite.

Pirma apsispręskite, ar jūs norite stackable ar sulankstomų baldų, kurie bus padėti pašiūrėje ar garaže žiemą ar jei jūs norite nuolatinių kietų sodo baldų, kurie lieka situ per kiaurus metus. Jei jūs norite, kad jūsų sodo baldai būtų nuolatinė dalis jūsų sodo dėl estetinių priežasčių tada, rekomenduojama, kad jūs nueitumėte sunkiems baldams, padarytiems iš kietmedžio, aliuminio ar kaliojo plieno su rūdžių tikrinimu. Tai gerai verta leisti pinigus ant sunkesnių labiau ilgalaikių medžiagų, kadangi tai bus daug daugiau kainuojama efektyvus ilgame prabėgime.

Teisingo medžiagos ir statybos tipo pasirinkimas yra svarbiausias. Apsispręskite, kokia medžiaga jūsų sodo baldai geriausiai girtų jūsų vidaus kiemą ar sodą. Išrinkite medžiagą, kuri pasiliks balanse su jūsų sodu.

Mediena yra geriausias visur aplink, kadangi tai yra lengvojo svorio boksininkas, estetiškai įtinkant ir patogus, bet reikalingas kažkokio palaikymo. Pasirinkite atogrąžinį kietmedį, kuris yra aukštas natūraliame naftos turinyje kaip tikmedis, iroko ar courbaril. Šitas miškas yra atsparus oras ir gali būti paliktas lauke per metus.

Įsitikinkite, kad išpjova ir dygio sujungimo vieta yra panaudotos jūsų tikmedžio lauko baldai ir ne skląsčiams, kurie išėda. Jei kokie nors metaliniai pritaikymai yra panaudoti statyboje, įsitikina, kad jie yra padaryti iš vadovybės, nerūdijančio plieno ar aliuminio, kurie yra atspari korozija.

Įsitikinkite, kad statyba yra tiktai aukščiausios kokybės rūšies tikmedis mūsų sodo baldams, tokiu būdu bet kokie mazgai, įtrūkimai ir kiti defektai yra pašalinti anksčiau, negu mediena yra suvartota, kad pastatytų baldus. Papildomai, Įsitikinkite, kad jūsų tikmedžio sodo baldai yra degimo krosnis, džiovinta, kad optimizuotų drėgmės kiekį ir garantuotų, kad forma yra palaikyta, ir įtrūkimai yra pašalinti.

2 atsakymų į “Kaip pasirinkti jūsų sodo baldus ir priversti tai trukti”

  1. Gyvenant nuosavame name visiems norisi jaukios bei gražios aplinkos. Pradedant lauko baldais ir baigiant stilingais, bet kartu ir saugiais vartais. Renkantis šiuos kiemo atributus labai svarbu, kad būtų kainos ir kokybės santykis.

  2. Tomas says:

    Pritariu mes ir pas save rinkomės kiemo vartus ir tikrai ilgai ieškojome gero kainos ir kokybės santykio. Galiausiai radome viską ko reikia čia: https://www.shtorm.lt/kategorija/vartu-pulteliai/

Rašyti komentarą