Kas padaryti, jei jūsų miškingo slėnio nešiojamojo kompiuterio įkrovos agregatas liaujasi dirbti

parašė , 2013-01-22 15:09

Jei jūs valdote Miškingo slėnio nešiojami kompiuteriai Dell tai išleistas mus ima momentą, kad suprastų, koks jūsų Nešiojamojo kompiuterio Įkrovos agregatas yra. Tai yra prietaisas, kuris tiekia energiją nešiojamajam kompiuteriui. Viskas kurį jūs turite padaryti yra kaištis tai į elektrinę parduotuvę, ir tai pradeda dirbti nedelsiant. Tai dirba dvigubame būde. Energija įkraus kompiuterio bateriją, aprūpindama valdžią kompiuterį be to. Tipiškas miškingo slėnio nešiojami kompiuteriai Dell įkrovos agregatas ima įvesties aprūpinimą 100-240V (ar apytikriai 1.5A) ir išvestas 19.5 V (ar apytikriai 3.34A).

Jūsų įkrovos agregatas gali liautis dirbti dėl įvairių priežasčių. Tai gali būti dėl neadekvataus maitinimo šaltinio, ar įkrovos agregatas galėjo tapti dėvėtas ir nušiuręs, kad elektros instaliacija būtų statyta. Jei, būtent tai įvyko, tai Įkrovos agregatas galėjo liautis dirbti ir nekraus nešiojamojo kompiuterio. Net jei prietaisas vis dar funkcionuoja, ir jūs pastebite šią problemą, liaujatės naudoti ją. Tai galėjo būti gaisro pavojumi, ir tai yra rizika, kurią jūs neturite prisiimti.

Tikrinkite, kaip ilgai jūs naudojote įkrovos agregatą

Miškingas slėnis rekomenduoja, kad baterijos bėgtų 18 iki 24 mėnesių. Po šio prabėgimo laiko, galėtų būti reikalingumas pakeisti juos. Jei tai yra atvejis, naršyti per Miškingo slėnio žiniatinklio svetainę ir eiti į “Miškingo slėnio Siejiklius ir Įkrovos agregatus” Skyrius. Ant rodyto puslapio, pasirinkite savo nešiojamojo kompiuterio modelį kaip Inspiron, Adamo, Alienware, Studija ir taip toliau. Tipiškai jūsų pavyzdinis skaičius gali būti surastas graviruotas ant jūsų Miškingo slėnio nešiojamojo kompiuterio

Kas, jei jūsų nešiojamasis kompiuteris yra vis dar per garantinį laikotarpį?

Jei jūsų Miškingo slėnio nešiojami kompiuteriai Dell įkrovos agregatas nedirba, ir jūs esate vis dar per garantinį laikotarpį, tai Miškingas slėnis turi stiprią pakeitimo garantiją. Jūs turite susisiekti su Miškingo slėnio kliento palaikymu, kad registruotumėte bilietą, ir jie paaiškins jus visas procesas. Jei jūs nežinote kliento palaikymo kontakto detalių, registravimosi į seansą į dell.com žiniatinklio svetainę ir paspaudžiate “Kontaktą Techninis Palaikymas” skyrius. Jūs turite opcijas kviesti juos, siųsti elektroniniu paštu jiems ar pasikalbėjimui tinkle su patyrusiais Miškingo slėnio patarėjais.

Mes turime nueiti pigesnėms ne miškingo slėnio pakeitimo baterijoms?

Yra daug kompanijų, darančių pakeitimo įkrovos agregatus ir parduodančių juos pigesne kaina negu originalūs Miškingo slėnio nešiojamojo kompiuterio įkrovos agregatai. Kai kurie iš šitų įkrovos agregatų galėtų dirbti be to, bet nešiojami kompiuteriai Asus priimti tikrus Miškingo slėnio įkrovos agregatus, kadangi jie yra gerai įrengti ir yra sukalbami į Miškingo slėnio produkto standartą. Jie yra suprojektuoti, kad padidintų saugumą ir jūsų Miškingo slėnio Sistemos atlikimą. Taip pat, tiktai Miškingo slėnio nešiojamojo kompiuterio įkrovos agregatai yra palaikyti Miškingo slėnio technikų ir jei yra problemos jūsų sistemoje dėl nušiurusios ne miškingo slėnio baterijos, tai Miškingas slėnis negalėtų pakeisti to.

Rašyti komentarą