Kalėdų pailsėti su skirtumas Bulgarijoje

parašė , 2012-02-27 11:39

Jei norite atrasti kai kuriuos Europos festivaliai, kad yra išjungti, sumušami stebėti šį Kalėdų, tada galite antraštę, kad Borovets Bulgarijos slidinėjimo kurortas.

Žinomas kaip seniausių tokio kurortas Rytų Europoje, Borovets žada daugiau nei 45 km trasose ir kitų takai gauti į kovą su kelionės metu.

Kas daugiau, you garantuotai a baltojo Kalėdų jei buvimo Borovets nes kurorte yra 14 sniegas Patranka vertus, įsitikinkite, kad jūs vis dar gali imtis su linkę.

Priimančioji naktinių klubų, barų ir restoranų yra tik keletas priežasčių, kad 2010 m. Snowmad festivalis buvo pasirinktas Bulgarijos kurortas.
Jūsų atvykus, jums bus sutiktas Sveiki atvykę šalis, kur galite šokių naktį toli ir globėjų iki paspaudus į slidinėjimo su gulsčiuoju kitą dieną.

Šešių dienų lifto leidimas yra įtraukta kaip dalis jūsų festivalio bilietą, kuris leis jums, kad dauguma Kalėdų slidinėjimo kelionių kad yra siūlomas kurortas.

Tačiau jūs visada galite naudoti jį savo arba su grupe draugų, jei norite pereiti ir ištirti kai kurių, todėl Borovets garsaus kalnuotos teritorijos.

Jei esate susirūpinęs, kad čiurkšlės off Bulgarijai reikš, kad jums bus praleisti ant fantastinis Kalėdų vakarienę grįžti namo, tada jūs galite pagalvokite dar kartą!

Gruodžio 25, jūsų festivalio praeiti leis jums prisijungti prie visų įdomus ir linksmai ne į gala Kalėdų vakarienę.

Snowmad maistą grupėms su įvairiais galimybes dėl sniego, taip pat dėl pasirinkimo biudžetų – visada galite sutaupyti šiek tiek pinigų pasirinkdami pusryčiais galimybė, o ne pusę-valdyba.

Nors lengvai galėtų padalinti savo laiką tarp linkę ir barai, turite imtis per dieną vertiname gamtos grožį regiono – gal po vieną kalnų slidinėjimo maršrutų leis jums daryti tik?

Svarbiausia, mėgautis jūsų žiemos stebuklų pertraukos, padaryti viską, kad Snowmad naudoti festivalis turi pasiūlyti.

Rašyti komentarą